שובו של רמי ורד: מה עשו יחד יוצאי "האח הגדול" כעבור שלושה חודשים?

שובו של רמי ורד: מה עשו יחד יוצאי “האח הגדול” כעבור שלושה חודשים?

השמועה אומרת...

שתפו

שובו של רמי ורד: מה עשו יחד יוצאי "האח הגדול" כעבור שלושה חודשים?

אחרי שחשפנו לכם כאן לראשונה בשמועה שרמי ורד ובת זוגתו כבר לא מסתירים יותר את הקשר הרומנטי שלהם לאחר שלימור מסרה באופן חד משמעי ש”כן, אנחנו יחד” נראה שרמי עושה צעדים נוספים לצאת לאור לאחר שקצת נעלם והפעם עם החברים מבית האח הגדול אותם לא ראה כבר זמן מה.

 

שלושה חודשים כמעט עברו מאז הגמר הגדול של הריאלטי שהעונה החדשה שלו תתחיל כבר בעוד כחודש ימים בגרסת ה-VIP שלה ונראה שחלק מהפרצופים שראינו ברצף אוכלים, צוחקים, רבים או סתם משתעממים כבר נעלמו מעט מסך כולל של הדייר רמי ורד שגזר לא מעט כותרות בהקשר של הריב המתוקשר שלו עם הדייר יהודה יצחקוב והקשר הספק רומנטי ספק אב ובת עם לינור סביניק.

[quads id=”3″]

שובו של רמי ורד: מה עשו יחד יוצאי "האח הגדול" כעבור שלושה חודשים?
הופה.. כמה געגועים, רמי וזהבה משלימים פערים לצד דרור.

בסטורי של מעצב האופנה דרור קונטנטו שכזכור החליט לפרוש במהלך האופנה השתתפו כמה אורחים מהבית כולל הזוכה הגדולה והפייבוריטית שלו, זהבה בן. אך מי שהפתיע במיוחד היה ורד שנראה לראשונה במדיה החברתית לאחר חודשים בו נעלם ואף סגר את החשבון ובחר לרדת למחתרת.

 

ורד שמאז החליט לפתוח חשבון אינסטגרם חדש לאחר שהקודם כביכול “נחסם” התחיל לטפטף עדכונים שלא כוללים דיבורים כמובן על המערכת ה”זוגית” בבית עם לינור או עם בת הזוג הנוכחית, לימור. אך הוא מזמין את כולם למופע החדש שלו שיתחיל לרוץ כבר בעוד עשרה ימים ואולי יש לזה קשר למפגש המפתיעה עם דרור וזהבה?

[quads id=”5″]

שובו של רמי ורד: מה עשו יחד יוצאי "האח הגדול" כעבור שלושה חודשים?

לשמועה נחשף כבר באופן בלעדי כחלק מהמופע של רמי אכן יכלול חשיפות מבית “האח הגדול” בפאן הקומי. רמי גם הולך ככל הנראה לענות שם על השאלות שכנראה אי אפשר לענות עליהם ברשתות החברתיות. ובהקשר למפגש עם דרור וזהבה? לשמועה נמסר מפי מקרובים כי מדובר בביקור ספונטני לגמרי של חברים: “בא להגיד שלום, שתו יחד קפה, דיברו קצת וזהו…” אנחנו לעומת זאת בטוחים שמחכות לנו הפתעות בדרך!

@shmua.com

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות