אתם שומעים נכון: האח הגדול מתחיל היום! כל הפרטים בפנים

אתם שומעים נכון: האח הגדול מתחיל היום! כל הפרטים בפנים

Share on facebook
Share on whatsapp

השמועה אומרת...

שתפו

Share on facebook
Share on whatsapp

אתם שומעים נכון: האח הגדול מתחיל היום! כל הפרטים בפנים

טוק טוק, יש מישהו בבית? שמועה חושפת לכם את מה שרק רמזו לכם בפרומואים החדשים לעונה החדשה של "האח הגדול VIP", במקום שכל הדיירים יכנסו באירוע הפתיחה החגיגי, חלק מהם יכנסו עוד היום(חמישי).

 

כזה דבר באמת עוד לא היה – האח הגדול מתחיל רשמית על פי ההערכות ממש בחצות הלילה(יום חמישי), וזה לא שקהל הצופים יפתח עכשיו ערוץ 26 ויוכל לראות את הדיירים הנכנסים בלייב. הכל אמור היה להיות "הפתעה". התיעודים מהכניסה והשהייה של הדיירים שנבחרו להיכנס יעלו רק בפרומואים הקרובים לאירוע הכניסה במוצ"ש וייתכן שגם ישולבו בעריכה בפרקים הראשונים.

[quads id="3"]

על פי הערכות ומקורות הקרובים לשמועה, הדיירים שיכנסו לבית עוד היום הם דיירי עונות העבר של "האח הגדול": תמיר ורדי, ג'קי מנחם, חמימו ודנה רון עם אופציה לליהיא גרינר במידה ותכנס(למרות שאינה נמצאת בבידוד).

 

והסיבה שאלו יהיו דווקא דיירי העבר שנכנסו לבית? כבר חשפנו לכם כאן בשמועה שחלק מהדיירים לא צילמו את תעודות הזהות המסורתיות בטרם הכניסה לבית. מתברר שמי שלא צילמו את תעודות הזהות היו יוצאי "האח הגדול" שגם השאירו את מזוודותיהם בבית ולא במלונית. אם מחברים את כל הנקודות – לכאורה: ההפקה צפויה להעביר לבית "האח הגדול" את המזוודות שלהם בזמן שהם ישהו שם כבר מהיום ושאר הדיירים יחברו אליהם במוצאי שבת באירוע הכניסה החגיגי!

[quads id="5"]

ומה לגבי מספר דיירים שהיה ברשימות והעלה סטוריז כאשר אינם נמצאים בבידוד במלומית? (אורן חזן, ליהיא גרינר, אור שפיץ ועוד) ייתכן וחלק מהדיירים ברשימה אכן לא יכנסו בסוף וחלק אכן התחכם וצילם קטעים מראש.

0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות