הולך להיות כיף: זה מה שהיה לנופר לאחל לג’קי מנחם באח הגדול!

השמועה אומרת...

שתפו

הם היו צמודים אחד לשנייה ויש יגידו שגם שימשו כעוגן מאוד משמעותי כאשר שהו יחדיו בבית “האח הגדול” לפני כעשור אך באופן מפתיע ואולי שלא בחרו שלא לשמור על קשר מאז היציאה מהבית. היום עשר שנים אחרי, לנופר מור יש מסר מרגש ואופטימי לקאמבק של ג’קי מנחם.

 

“אני ונופר נמצאים בכיוונים אחרים כרגע. לא כל כך חסר לי להיפגש כרגע כי כל אחד בעולם שלו” היו דבריו של מנחם ו“לכל אחד יש את העניינים שלו” הייתה התשובה של מור לאחר היציאה מהעונה ה-3 של הריאלטי בקשת ד’אז, אך לפי הרחשים מהחברים, ג’קי ההחלטה להתרחק הייתה בעיקר בעקבות הקשר הרומנטי שלא צלח בין השניים, והיום 10 שנים אחרי נראה שבהחלט מים רבים עברו בנהר.

[quads id=”3″]

ג’קי מנחם, אז ב2011 בבית “האח הגדול” והיום כעבור 10 שנים. עדיין יש לו את המג’יק

אז הם היו רווקים צעירים בבית “האח הגדול” והיום כל אחד תפס את הכיוון שלו בחיים, התחתן והקים קן משפחתי. נראה שג’קי ונופר לא ממש שמרו על קשר מאז היציאה ועד היום גם כאשר הסטטוסים השתנו, אך לנופר היה את האיחול המרגש הבא להעביר בסטורי שלה למנחם שחזר לבית המפורסם אמש.

 

“הזמן עובר ואנשים מתבגרים, עוברים שינויים, חתונות.. ילדים.. אני בטוחה שג’קי נשאר אותו אדם מיוחד שהכרתי לפני 10 שנים. מאחלת לו הצלחה ושיהנה הכי בעולם !! הולך להיות כיף בחודשים הקרובים.”

[quads id=”5″]

 

הסטורי המפרגן של נופר מור לג’קי מנחם
הולך להיות כיף: זה מה שהיה לנופר לאחל לג'קי מנחם באח הגדול!
נופר מור בתמונה עדכנית מתוך האינסטגרם עם הבן ארי דויד

0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות