אשתו של ג'קי מנחם יוצאת למתקפה נגד הביקורות על פרישתו ברשת!

אשתו של ג’קי מנחם יוצאת למתקפה נגד הביקורות על פרישתו ברשת!

השמועה אומרת...

שתפו

אשתו של ג'קי מנחם יוצאת למתקפה נגד הביקורות על פרישתו ברשת!

לא מעט תאוריות ושמועות ברשת החלו לצוף לאחר פרישתו הפתאומית של זוכה העונה ה-3 של “האח הגדול, ג’קי מנחם שהחליט לעשות קאמבק לריאלטי אחרי שנעלם מעין הציבור לתקופה מאוד ארוכה.

 

אחרי שנחשפנו בפרק של אמש לסיבותיו של ג’קי לפרידה מבית האח שטען שמדובר במשפחתיות ואישיות, חלק מקהל המעריצים ועוקבי התוכנית לא סופק מהתשובה והחליט שהוא חייב לברר מה “הסיבה האמיתית” לפרישה ונראה שאשתו של מנחם לא ממש אהבה את ניסיונות החדירה המוגזמת לפרטיות המשפחה.

[quads id=”3″]

“בעלי, גאה להיות צלע מצלעך💛” כתבה ציפורה בפוסט לתמונה הנ’ל

אחרי לא מעט ביקורות ברשת על כך שהסיבה לפרישה הייתה מטופשת או מתוזמנת כדי לקצור כסף מהיר ולצאת מהתוכנית כמה שיותר מהר, החליטה ציפורה להגיב בסטורי שלה לכל ה”מתעניינים”:

 

“למען הסר ספק בעלי לא נוצר כדי לבדר אותכם והסיבות האישיות והמשפחתיות לא עניינו של אף אחד! והמשפחה שלנו מעל הכל אם לרגע מישהו חושב שהמשפחה שלנו הרסה לו תוכנית טלוויזיה.”

[quads id=”5″]

אשתו של ג'קי מנחם יוצאת למתקפה נגד הביקורות על פרישתו ברשת!

עוד סיכמה ציפורה וחזרה על חלק מהדברים:“קצת פרופורציות. סיבות משפחתיות לא עניינו של אף אחד! והסיבות בטח ובטח לא ניתנות לפרוש. מי שמגיע למסקנה שישאר איתה. ג’קי מוסר את אהבתו ותודה על הדאגה תשארו בריאים.”

 

מה אתם חושבים על סיבת הפרישה של ג’קי? שווה בירור או צריך לשחרר? בואו לדבר על זה בפוסט הרשמי של שמועה באינסטגרם:

מי הדייר שהכי מגיע לו לזכות בפרס הגדול לאחר הפרישה של ג’קי?
בואו להצביע בסקר מנצח העונה של אתר שמועה

1 תגובה
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
יודע דבר
10 חודשים

ג’קי בחור סתום וריקני ושפוט של אשתו. ציפורהל’ה חששה שהוא יתרועע עם בחורות בבית האח הגדול. מכיר אותה אישית, היא מחזיקה אותו קצר והוא הכלבלב שלה. מכשפה !!!