דיוויד דימוס פותח בשידור חי: "אני מקנא ביהודה יצחקוב ושם עליכם ***"

דיוויד דימוס פותח בשידור חי: “אני מקנא ביהודה יצחקוב ושם עליכם ***”

השמועה אומרת...

שתפו

דיוויד דימוס פותח בשידור חי: "אני מקנא ביהודה יצחקוב ושם עליכם ***"

יוצא העונה הקודמת של “האח הגדול” דיוויד דימוס התראיין בערוץ הפייסבוק של TVGRAM בתוכנית ללא צנזורה ופתח לא מעט דברים עסיסיים כולל ביקורת קשה וגם פרגונים לחברים מהעונה שלו כולל הנמסיס יהודה יצחקוב ובת זוגתו אלמוג חדד , וזה כלל וידוי קטן ומשעשע.

 

דיוויד התחיל בפרגון לכיוונה של אלמוג חדד בפני עצמה וגם על החיבור שלה ליהודה יצחקוב:“לדעתי אלמוג מדהימה ואני שמח על החיבור הזה שלה ליהודה כי תראה מה הוא עשה לו” והמשיך בפרגון ליהודה:“הבן אדם הזה אינטליגנט ברמות שאתם לא מכירים, הבן אדם הזה איש שיח ומדבר רהוט עד שעולה לו הפיוז.. אבל כשעולה לא הפיוז.. זה מה שאני מנגד.”

[quads id=”3″]

דיוויד דימוס פותח בשידור חי: "אני מקנא ביהודה יצחקוב ושם עליכם ***"

ואז הסביר למה הוא ויהודה הגיעו לפיצוץ בבית:“אנשים לא יכולים להוציא ת’קוף ולזרוק על אנשים. אסור להם לעשות את זה וברגע שזה יהיה, יבוא בן אדם שהוא כמוני שזה מה שניסיתי לייצג שייתן קונטרה בפרצוף וזאת הייתה המטרה שלי!”

 

ואז מנחה התוכנית שי מלול הביע את דעתו הפחות מפרגנת על יהודה:“אני גם לא מאוהדיו של יהודה מסיבה אחת, קודם כל רואים שהוא בן אדם שרמת האינטלגנציה שלו מאוד מוגבלת. ביום טוב הוא מקבל בפסיכומטרי 250 והוא מוסיף בויזה עוד 100. יהודה יצחקוב לך תעשה קודם כל מכינה, לך תשלים קצת בגרויות..”

ואז דיוויד המשיך לדבר על יהודה והפעם בפאן פחות מפרגן כאשר המגיבים בשידור חי טענו שיהודה היה המנצח לולא סולק מהבית:“לפי בחירת הקהל הוא היה נשאר עד לגמר וזה הביזיון בקהל. זאת האמת, היה נשאר עד הגמר ויש מצב שהיה זוכה אבל זאת תעודת עניות לכם הציבור למה אתם דוגלים נגד אלימות ואלימות נגד נשים אבל כשבן אדם אומר לכם בפרצוף ‘תסתמי ותהיה יפה’ איפה אתם ואיפה העצמה נשית?? וזה שהוא נצמד לאנשים? נצמד לאנשים לפרצוף? איפה אתם קופצים י’יפי נפש!”

דיוויד דימוס פותח בשידור חי: "אני מקנא ביהודה יצחקוב ושם עליכם ***"

ואז הגיע השיא כשהמגיבים החלו להתרעם וטענו שדיוויד מקנא ביהודה, דיוויד החליט להגיב ככל הנראה בציניות ואמר:“אין בעיה אני מקנא בו! אני מקנא ביהודה יצחקוב ושם עליכם ***.. לא אל תשאלו כמה אני מקנא ביהודה יצחקוב, נאא בפרצוף שלכם”

 

עוד נשאל דיוויד האם היה נכנס שוב לבית “האח הגדול” ובתגובה אמר שהוא מאוד אוהב את הפורמט והיה רוצה לעבור תהליך מלא שלא הספיק לסיים אך מנגד יצא בביקורת נגד הצופים:“הסיבה היחידה שאני לא אכנס לעוד פורמט שבו לקהל יש אופציה להצביע או להחליט זה בגלל שאני לא סומך על הקהל. לדעתי הקהל צבוע והקהל לא אמיתי והוא לא יודע לקבל אותנטיות”. צפו:

[quads id=”5″]

המנצח הגדול של עונת האח הגדול VIP הוא\היא!?
בואו להצביע בסקר הקובע ברשת! לחצו כאן

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות