הפיצוץ האדיר בין מאיה לאורן חזן:"מסכנה רינת שיש לה גבר שמדבר ככה לנשים!"

הפיצוץ האדיר בין מאיה בצלאל לאורן חזן:"מסכנה רינת שיש לה גבר שמדבר ככה לנשים!"

השמועה אומרת...

שתפו

הפיצוץ האדיר בין מאיה לאורן חזן:"מסכנה רינת שיש לה גבר שמדבר ככה לנשים!"

בעלולי נו מור! מי שעד לפרק האחרון של "האח הגדול VIP" היו כבעל ואישה לצורך משימת התקציב ואף היה נראה לצופים כי הכימיה ביניהם בבית היא מהטובות יותר שנוצרו, אורן חזן ומאיה בצלאל עסיס  הגיעו לסף פיצוץ והפעם על כל הקופה.

 

אחרי סאגות מוצלחות מול דנה, טיטי ומירי. אורן חזן זרק אמש למאיה בצלאל עסיס הערה במהלך שיחה(שצונזרה) ובה לדבריה הוא הטיח בה:"תסתובבי, תסתובבי תעשי ת'כלים". דבר שגרם לה לפתוח את הנושא הזה שהפך לאישו חריף מול דיירי הבית ומאוחר יותר בעימות חזיתי מול אורן עצמו שהפך לסערה ברשת.

[quads id="3"]

הפיצוץ האדיר בין מאיה לאורן חזן:"מסכנה רינת שיש לה גבר שמדבר ככה לנשים!"

לאחר שפתחה מול מירי, ציפי ואייל בחדר הארונות את ההערה שזרק לה אורן, הגיעה מאיה טעונה למטבח ונתנה ספיץ' לאורן שהיה באיזור ובין היתר הטיחה בו:"תסתובבי תסתובבי לכלים אה? אולי אתה מדבר ככה  לאישתך בבית. יצא המרצע מן השק. מסכנה רינת שיש לה גבר שמדבר ככה לנשים".

 

אורן שבמהלך חילופי הדברים בלייב לא נשמע היטב(המיקרופון של מאיה היה זה שפעיל) אמר שהיא זו התחילה לצרוח פרובוקציות ושהוא רואה את הצביעות שלה טוב מאוד ומאיה הגיבה:"לך יש פה מלוכלך והציבור לא נתן בך אמון, חי בסרט! אתה משתמש בכולם אבל אתה סתם עושה לך נזק"

[quads id="5"]

הפיצוץ האדיר בין מאיה לאורן חזן:"מסכנה רינת שיש לה גבר שמדבר ככה לנשים!"

הדיון המשיך להתלהט ולמרות שמאיה ביקשה מאורן לא לדבר איתה חילופי האש המשיכו ואז מאיה הוסיפה:"תסתובבי תגיד לאישתך תגיד לאישתך, לי אתה לא אומר תסתובבי. אני סתומה שלא הקשבתי לכל האנשים שאמרו לי להיזהר ממך לפני ואתה לא יודע כמה אנשים אמרו את זה."

 

בהמשך מאיה ביקשה מהדיירים לא לדבר עם אורן עליה ולמרות שהרוחות החלו מעט להירגע, בשעות הערב שוב הוצתה האש בחדר השינה כאשר הדיירים התארגנו לשידור ואורן דיבר עם ציפי על המקרה בינו לבין מאיה שלא הייתה מעוניינת שידברו עליה.

אורן שוב אמר למאיה תוך כדי שהעניינים התחממו:"עכשיו את יכולה להסתובב" והיא בתגובה:"תסתובב תגיד לאשתך אמרתי לך את זה 1000 פעם. תמשיך לקרוא בספר תורה כולם רואים איך אתה אוכל בשר וחלב, כולם רואים איך אתה לא שומר כלום. כולם רואים איך אתה מתנהג לאנשים." והוסיפה:"צבעת את כל הכלים בחלב בשר אבל אוכל בהם".

 

אורן הגיב:"יש אנשים שלא שווים התייחסות, איך אומרים, אנשים קטנים עושים צל גדול כשהשמש שוקעת". צפו בקטע:

מנצח העונה של האח הגדול הוא\היא!?

המנצח הגדול של עונת האח הגדול VIP הוא\היא!?
בואו להצביע בסקר הקובע ברשת! לחצו כאן

0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות