אורן משיב אש למאיה שטוענת שהוא לא עושה כלום:"את עובדת אצלי ובחינם"

אורן משיב אש למאיה שטוענת שהוא לא עושה כלום:”את עובדת אצלי כמו גדולה!”

השמועה אומרת...

שתפו

אורן משיב אש למאיה שטוענת שהוא לא עושה כלום:"את עובדת אצלי ובחינם"

שוב תקרית חזיתית בין ח”כ לשעבר אורן חזן לבין שדרנית הרדיו מאיה בצלאל עסיס בבית “האח הגדול VIP” והפעם? אורן חזן הטיח בפניה של מאיה בצלאל עסיס שהיא עובדת אצלו ובחינם.

 

מאיה טענה בחדר השינה מול חלק מהדיירים שיש דיירים שלא עושים סדר וכלים במטבח עם הכוונה לאורן חזן:“מי שלא עושה יודע שהוא לא עושה ושלא יחשוב שאנחנו לא רואים שהוא לא עושה. אני רואה הכל”. והוסיפה:“לא עשה כלום, זה לא מקובל.. מילא היה חינני בדברים אחרים”.

[quads id=”3″]

אורן משיב אש למאיה שטוענת שהוא לא עושה כלום:"את עובדת אצלי ובחינם"

תמיר ניסה להרגיע את העניינים והסביר שהם צריכים לדברי ומאיה שללה זאת והוסיפה:“זה שהוא מדבר ככה ומלכלך ומלכלך, זה לא מתאים. אני לא צריכה להרגיש לא בנח כל פעם לברוח מחדרים”.

 

ואז אורן נכנס לחדש השינה וניסה לברר מדוע יש דיירים שטוענים שהוא לא עושה כלום בבית:“אני לא עושה כלום בבית? שעה הסתובבו פה ואמרו שאני לא עושה כלום , בבית. זה שאני מבשל, מגיש, מפנה עושה כביסות, מכונות ומקפל את הכביסות האם זה נחשב שאני עושה כלום בבית?”

 

ואז הפנה אצבע מאשימה למאיה:“מאיה הסתובבה פה צעקה 20 דקות ‘נמאס אנחנו לא עובדים אצל אף אחד’ אז תני לי לחדש לך, את עובדת אצלי”

מאיה הגיבה לאורן:“את עובדת אצלי? אתה מתבלבל בענק” ואורן השיב:“לא, לא, את עובדת אצלי. את עובדת אצלי ואפילו בחינם, את עובדת כמו גדולה”

 

בצד של מי אתם הפעם? אורן חזן או מאיה בצלאל עסיס? בואו להגיב בפוסט הרשמי של שמועה באינסטגרם:

המנצח הגדול של עונת האח הגדול VIP הוא\היא!?
בואו להצביע בסקר הקובע ברשת! לחצו כאן

0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות