הפיצוץ שיצא משליטה: האם אורן חזן יעזוב את בית "האח הגדול"!?

Share on facebook
Share on whatsapp

השמועה אומרת...

שתפו

Share on facebook
Share on whatsapp

אם חשבתם שהריב אתמול בין אורן חזן למאיה בצלאל עסיס היה השיא של כל השיאים כאשר היא טענה שהוא לא עושה כלום בבית והוא הטיח בה שהיא עובדת אצלו, היום הייתה עליית מדרגה רצינית שחלק מהצופים טענו אפילו שמדובר בפיצוץ עם פאן אלים שמצדיק ענישה!

 

נראה שסאגת אורן חזן – מאיה בצלאל עסיס לא הולכת להסתיים בקרוב או לפחות עד שאחד מהם יעזוב את הבית בהדחה או מהדרת האחורית מחשש לאירוע חריג והפעם זה הגיע לעימות שהיה קרוב מאוד פיזית. הדברים שאמר אמש אורן למאיה "את עובדת אצלי" המשיכו לחלחל והשניים שוב הגיעו לפיצוץ צמוד ביותר.

[quads id="3"]

המצלמות חזרו לפוקוס על מאיה ואורן במטבח באמצע דיון בו נראה שאורן אומר למאיה שוב "תסתובבי" ואז מאיה אמרה לאורן שהוא יכול לומר משפט כזה לאמא שלו או לאשתו ולא לה והוא מנגד המשיך להרחיק אותה ולהגיד לה "תסתובבי" והוסיף שיש לה שיש לה ריח מסריח מהפה והיא יורקת עליו ואף התריע על כך לאח הגדול.

 

נראה שגם חברו של אורן בבית, אייל ברקובר החליט שהוא כבר בכלל לא בצד של אורן וטען שאורן עשה עליו מניפולציות רגשיות שגרמו לו ליפול ולצודד בו ומנגד תמיר ורדי כן צידד בו בדברים מסוימים ואמר דווקא שלא נעים מההתנהגות של מאיה "היא זרקה כל הזמן סיסמאות ונתנה לנו להרגיש לא בסדר שאנחנו לא מתערבים". וגונן על אורן חזן:"אני לא ראיתי אלימות פה".

צפו בפיצוץ:

האם הריב הזה יוביל לעזיבתו של אורן שנראה מאוד פגוע מהדברים שנאמרו עליו בפרומו לפרק הבא?

בצד של מי אתם בפיצוץ המטורף הזה? אורן חזן או מאיה בצלאל עסיס? בואו להגיב בפוסט הרשמי של שמועה באינסטגרם:

[quads id="5"]

המנצח הגדול של עונת האח הגדול VIP הוא\היא!?
בואו להצביע בסקר הקובע ברשת! לחצו כאן

0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות