אמא של רומי יוצאת נגד ג'קו בפוסט חריף:"יש לך המון מה ללמוד ממנה על דרך ארץ. בריון!"

אמא של רומי יוצאת נגד ג’קו בפוסט חריף:”יש לך המון מה ללמוד ממנה על דרך ארץ. בריון!”

השמועה אומרת...

שתפו

אמא של רומי יוצאת נגד ג'קו בפוסט חריף:"יש לך המון מה ללמוד ממנה על דרך ארץ. בריון!"

נראה שמי שהצליח לגנוב את הפוקוס מהח”כ לשעבר, אורן חזן בפרק האחרון של “האח הגדול VIP” היה הפעם הכוכב הנולד, ג’קו אייזנברג שבעקבות חילופי האש שלו עם דיירת אחרת, רומי גיאור, ומשפט אחד שלו שחתם את הפיצוץ ביניהם – הצליח להדליק נורה אדומה אצל אמא של רומי שכתבה לג’קו מכתב חריף ברשת החברתית.

 

במהלך “מועצת השבט” בפרק האחרון בו פתחו הדיירים דברים ששמרו בבטן אחד על השנייה – סיפרה רומי שהיא פוחדת מזה שג’קו בוחן כל צעד שלה הקשור לסדר וניקיון במטבח ואילו ג’קו בתגובה אמר שמדובר באכפתיות שאין לרומי וגיחך והוסיף בציניות שעדיף להתעסק ב”לוק” שלה במקום.

[quads id=”3″]

אמא של רומי יוצאת נגד ג'קו בפוסט חריף:"יש לך המון מה ללמוד ממנה על דרך ארץ. בריון!"

יותר מאוחר ג’קו אמר בפני מאיה כאשר נכנס לבית:”אם היא תפנה אלי עכשיו באיזה צורה בבית, אני שותל אותה באותו רגע!” דבר שהביא את אמא של רומי, שרית להפנות אליו את הפוסט הבא בפייסבוק שלה:

 

המשפט ״אל תסתכל בקנקן אלא מה שבתוכו״ הוא משפט שגדלתי והתחנכתי עליו, ודאגתי להעבירו לילדי עוד כשהיו קטנים, בכך לכוון אותם לעולם עם כמה שפחות לשפוט חיצונית וכמה שיותר לתת צ׳אנס להכיר. לאחר מכן קל הרבה יותר לבחור נכון. מבינה שג׳קו לא חונך כך.

 

ואותו ג׳קו, שעבר עליהום תקשורתי וממש גיהנום במשך תקופה לא מבוטלת, שאותו שפטו מאוד מהר ולא ניסו להכיר את הסיבות מאחורי דבריו ואת הכוונות שלו, דווקא הוא זה שבוחר לעשות כך לאדם אחר, במקרה הבת שלי. הפוסל במומו פוסל. אז אדון ג׳קו יש לי חדשות בשבילך, רומי היא אדם נהדר עם ערכים מדהימים וערכיים, אוהבת אדם וארץ, היא בחורה יפה חיצונית (נכון אני משוחדת) שאצלך זה מתפרש כקולב שכל היום מתעסק במראה החיצוני שלו

אמא של רומי יוצאת נגד ג'קו בפוסט חריף:"יש לך המון מה ללמוד ממנה על דרך ארץ. בריון!"

אז בהזדמנות זו אני אספר לכל מי שמתעניין, שרומי מלאה בתכונות ויכולות מדהימות, כמו זה שהיא רגישה בצורה בלתי רגילה, יודעת לקבל החלטות שכלתניות וגם רגשיות, בת נהדרת, אחות מדהימה ודודה כיפית לאחייניה, היא אינטיליגנטית ורהוטה, מוצאת נושא לשיחה עם כל אחד, דוברת שלוש שפות באופן שוטף – עברית, אנגלית וספרדית, התנדבה הרבה בחייה הצעירים בין השאר בבתי אבות, משוגעת על חיות ודואגת לכלבים וחתולים ברחוב ובבתי מחסה, ואפילו לאחרונה בחרה להידרש לנושא המדיני ולהצטרף להסברה ברשת על מדינת ישראל ומצבה מול הלחימה בעזה, סרטונים שזכו לאלפי שיתופים וניסו לתרום לשיפור מעמדה של המדינה בעיני העולם.

 

ולבסוף, היא גם הבת שלי, ואני אעשה כל שביכולתי לעמוד לצידה גם אם באופן וירטואלי, שכל מי שאוכל להגיע אליו ידע שאתה אדם שטחי, שבמקום לנסות להכיר אתה דואג לפסול ולבקר. היא אמרה ואמרה נכון – אתה רודה בדיירי הבית, מחפש כל אחד על זוטות ומנסה ליישר את כולם על פי רצונך, נתקלת באדם לא פראייר שעומד מולך וכנראה שבמקום להתמודד ראש בראש עם מישהי כמעט מחצית מגילך, אתה בורח למראה חיצוני כי זה הכי נוח. אמרת לה בשיחה פרטית שאתה שופט אותה ואתה מתנצל על כך ומיד חזרת לסורך.

[quads id=”5″]

אמא של רומי יוצאת נגד ג'קו בפוסט חריף:"יש לך המון מה ללמוד ממנה על דרך ארץ. בריון!"

לא באמת התנצלת וזה היה מס שפתיים בלבד. רצתה להתעמת איתך מספר פעמים ודאגת לנפנף אותה, שוב, כי העדפת לא להתמודד. גם היא הייתה יכולה להתעסק בחיצוניות שלך אבל זה לא מעסיק אותה כי יש בה כל כך הרבה יותר ממך כנראה. אתה גם אלים ומתנהג באלימות כלפיה, וכדי שלא תשאל את עצמך איפה התנהגת באלימות אדאג להזכיר לך שחלילה לא נשכח- אמרת לרומי שהיא תפנה אליך אתה “תשתול אותה”. אלימות פרופר. יש לך המון מה ללמוד ממנה על דרך ארץ. בריון. עד התוכנית זכרתי אותך כזמר נפלא שזכה בזכות בתוכנית וכאב לי שנידו אותך. היום בלב שלם אני יכולה לומר שכנראה לא עברת מספיק רע אם אתה בוחר לעשות זאת גם-כן.

 

מקווה שתדע להתמודד בצורה הוגנת מולה, כי מה שאתה עושה כעת משול להטחה באדם שמן שהוא שמן או אדם בעל משקפיים שהוא משקפופר. אסכם ואומר שרומי רמת שרונית ״צפונבונית״ מבטן ומלידה ואין בזה פסול. יש לי חדשות בשבילך, היא יכולה להיות מרמת השרון ועדיין להיות מלאה בתוכן ואינטיליגנציה. מין הראוי שאדם שנשפט בעין הציבורית ונצלב מאוד מהר לא יעשה זאת בעצמו. הטיפ שלי אליך היה לשבת על כוס קפה איתה ולפתוח את כל הנושאים הבוערים. לא צריך להיות חברים הכי טובים אבל בטוח תכיר לעומק אדם איכותי. ולעורכי התוכנית, אני מקווה שתשכילו להראות קצת, רק קצת, מהשיחות העמוקות שיש לרומי להציע בערוץ הלייב כדי שכל מי שצופה בתוכנית יווכח בעצמו כמה שהיא חריפה ואיכותית.

[quads id=”1″]

המנצח הגדול של עונת האח הגדול VIP הוא\היא!?
בואו להצביע בסקר הקובע ברשת! לחצו כאן

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות