חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הלם בבית “האח הגדול” הדיירת שחשה ברע התעלפה ונזקקה לסיוע רפואי!

השמועה אומרת...

שתפו

בין כל הדרמות במהלך המשימה השבועית בבית “האח הגדול VIP” ששיאה התרחש אתמול בלילה(שני), התרחשה מסתבר דרמה אחת נוספת לתוך שעות הלילה המאוחרות כאשר דיירת אחת חשה ברע והתעלפה לעיני הדיירים ההמומים.

 

אם לא הספיק לדיירים האקשן במהלך הלילה בו הדיירים התחילו להטיח האחד בשנייה דברים לא פשוטים שנחשפו בפניהם במהלך המשימה ורקימת רשימת ההדחה השבועות(והכנראה פיקטיבית) אז השמועה אומרת שהדיירת מירי כהן התעלפה במהלך חלק מהפעילות הלילית הענפה.

[quads id=”3″]

הלם בבית "האח הגדול" הדיירת שחשה ברע התעלפה ונזקקה לסיוע רפואי!
מירי כהן בדמעות בחצר אחרי עוד פיצוץ היום עם אורן חזן

אחרי המקרה החריג של טיטי איינאו ובו נזקקה לא רק לטיפול רפואי אלה גם פונתה לבית חולים כדי להמשיך בטיפול. נראה לכאורה שמירי הייתה הדיירת שהתעלפה אמש לאחר שחשה ברע אך לא פונתה לבית החולים אלה טופלה במקום והייתה בהתאוששות עד שעות הבוקר בתוך הבית.

 

הצופים שקלטו בזמן ההשקמה היום בבוקר(שלישי), היה נראה בערוץ 26 שמירי עדיין לא במיטבה אך נמצאת במיטתה כאשר הדיירים הגיעו לבדוק לשלומה והאח הגדול קרא לה ברמקול כדי שתבוא לחדר כנראה כדי לבדוק מה מצבה מאז המקרה הרפואי בלילה.

[quads id=”5″]

על הבוקר הדיירים דאגו למירי והיא זומנה לחדר האח הגדול
על הבוקר הדיירים דאגו למירי והיא זומנה לחדר האח הגדול

למרות שאין מידע רשמי שאכן מדובר במירי, מי שהצליח להרכיב את הפאזל היחסית פשוט הזה גם מדברי חלק מהדיירים ועומר שאמר בשיחה:”היא רק אתמול התאשפזה” הבין שהיא הדיירת אליה מוקדה הדרמה הלילית ונזקקה לטיפול רפואי.
מהפקת “האח הגדול” נמסר: “אנחנו לא מגיבים על מצבם הרפואי של הדיירים”.

האם זוהי רשימת ההדחה הדרמטית??
בואו להצביע בסקר הקובע ברשת! לחצו כאן

Subscribe
Notify of
guest
1 תגובה
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
דניאל
דניאל
1 שנים

מה מספר הפרק המלא?