חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ג’קו אייזנברג מתפוצץ על עומר ברזני: “מי הוא בכלל?? ילד מטומטם”

השמועה אומרת...

שתפו

למרות שתחילה היה נראה לפחות לפי הפרק הערוך שמה שהיה היה, ושה”תיאום” בין מירי לעומר עבר יחסית בשלום בכל הקשור לדייר שאותו שמו להדחה השניים: ג’קו אייזנברג. אך מתברר לפי שיחה טעונה ביותר שלו ושל טיטי בנסט שההפך הוא הנכון!

 

ג’קו פתח בפני טיטי:“הוא חי מאחורי סיסמאות הבן אדם הזה(עומר). והיא(מירי) כשהיא רוצה היא בוכה וכשהיא לא רוצה היא פתאום חזקה ולביאה, הבנת? אז שלא תשחק אותה גם היא. אני כבר קלטתי פה את כולם”.

 

והוסיף נגד מירי:“אני לביאה, אני זה.. אני זה.., אומרים לך יתוש ואת מתחילה לבכות. אז תחליטי מה את!.. אנשים פה שקרנים וצבועים ולא אומרים ת’אמת ועושים מוסר כפול פה על אנשים ומי שבוחר לא לראות את זה.. זה רע מאוד, כי זה מול הפרצוף!”

[quads id=”3″]

ג'קו אייזנברג מתפוצץ על עומר ברזני: "מי הוא בכלל?? ילד מטומטם"
מאז ההעמדה להדחה של ג’קו והמעבר על החוקים האש רק גדלה

והמשיך:“לשבת ולהתפלל זה לא הופך אותך לבן אדם צדיק. הרה היא לא באה לדבר איתי ולא שום דבר.. אבל ברגע שהכניסו אותה להדחה, שנייה אחרי זה באה לדבר איתי על החלום על אבא שלה והמצאות.. ו’אני אוהבת אותך’. למה כי את ברשימת הדחה פתאום? מה את רוצה ממני? למה לא דיברת קודם? פתאום נכנסת לרשימת הדחה אז את מתחילה לאכול סרטים!?”

 

ויצא בסוג של אזהרה בפניה של טיטי:“אז שישחררו ולא ידברו אותי בכלל למה בן אדם אחד מהם שמדבר איתי אני אתפוצץ עליו על 200 יעני.. אין, אני גמרתי להיות בן אדם נחמד פה בבית אם אני פה. נגמר!”

 

ואז יצא במתקפה אחרונה כולל נגד עומר:“הכל נוגע בי פה. הפרצוף האמיתי של האנשים אני רואה פה מהיום הראשון אבל אני נותן להם צ’אנסים וצ’אנסים וצ’אנסים בשביל לראות כמה זה קיצוני ואני בשוק ממה שאני מגלה, בשוק!.. אז אין בעיה והשייח ישאר שייח ויסרקו לו את הגבות, ויביאו לו לאכול ויכינו לו דברים והוא הבן שלי.. והוא הכי מוגן בבית!.. יאללה, מי הוא בכלל? ילד מטומטם מי הוא בכלל??”

 

מי המודחת הבאה מבית האח הגדול!?
בואו להצביע בסקר הקובע ברשת! לחצו כאן

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות