חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
אלין כהן יוצאת למתקפה נגד אורן חזן:"מתעמת ומנסה להשפיל רק נשים"

אלין כהן יוצאת למתקפה נגד אורן חזן:”מתעמת ומנסה להשפיל רק נשים”

השמועה אומרת...

שתפו

אלין כהן יוצאת למתקפה נגד אורן חזן:"מתעמת ומנסה להשפיל רק נשים"

אלין כהן, בתה של כוכבת “האח הגדול VIP” מירי כהן המועמדת ונמצאת בסכנת הדחה השבוע הגיעה לראיון בתוכנית “הצינור” ברשת 13 ונראה שמרבית הדברים שהיו לה להגיד היו קשורים למאבק של אמא מירי עם ח”כ לשעבר אורן חזן.

 

לאחר תקרית העילפון, ואחרי שפרצה בבכי בשירותי בית האח לאחר שאורן זרק לעברה “רמה בשקל וחצי”, נראה שזה הספיק לבתה של מירי לעשות החלטה “תוך שעה” כדי להגיע לראיון בהול בצינור ואלה הדברים שהיו לה להגיד:

[quads id=”3″]

כואב לי שאמא שלי צריכה להיות אור לצד בן אדם כל כך חשוך שכל מה שמעניין אותו זה ליפול למניפולציות, לנסות להפיל אותה להיכנס לאינטריגות שהם כל כך לא רלוונטיות ואין עליהן בסיס!

 

כואב לי, כואב לי שהיא נמצאת במקום הזה אבל אמא שלי אישה חזקה ואני בטוחה שהיא תעבור את זה. אבל פשוט עצוב לי שילדים, נשים צריכות לראות השפלת נשים כזאת בטלוויזיה, ובכלל שהיום ילדיםיושבים בבית עם המשפחה שלהם וצריכים לצפות בבן אדם שקם בבוקר ושכל מטרותיו זה להשפיל ולריב!

 

אלין כהן יוצאת למתקפה נגד אורן חזן:"מתעמת ומנסה להשפיל רק נשים"

אלין המשיכה בדברים הקשים ואף אמרה שמעוניינת בעימות עם חזן:“לי כואב שאני לא יכולה להיכנס לבית ולהביע את דעתי, והייתי גם שמחה מאוד להתעמת מולו ובאמת להבין, מה הסיבה פשוט להתעמת רק עם נשים, לנסות להשפיל רק נשים.. ואני מכירה את אורן חזן עוד מהכנסת. הוא אמר כמה משפטים במהלך כל הקריירה שלו שמאוד קשים ופוגעניים ועצוב לי שמה שהוא עושה לאמא שלי לא מתבסס על שום דבר!”

 

בואו להגיב בפוסט הרשמי של שמועה באינסטגרם וספרו לנו בצד של מי אתם: אלין ומירי כהן או אורן חזן?

[quads id=”5″]

האם מירי או מאיה יעלו במדרגות בשבת??
בואו להצביע בסקר הקובע ברשת! לחצו כאן

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות