אחרי חודשים של הכחשה: הווידוי המפתיע של לינור סביניק "התאהבתי ברמי"

אחרי חודשים של הכחשה: הווידוי המפתיע של לינור סביניק “התאהבתי ברמי”

השמועה אומרת...

שתפו

אחרי חודשים של הכחשה: הווידוי המפתיע של לינור סביניק "התאהבתי ברמי"

כולנו זוכרים את החברות הספק ידידותית ספק רומנטית בין “האבא לבת” רמי ורד ולינור סביניק בעונה החולפת של “האח הגדול” ועכשיו, כמעט חצי שנה אחרי שהשניים יצאו מהבית המפורסם במדינה לינור סביניק החליטה לשים סוף להכחשות.

 

לצופים היה קשה מאוד לאכול את הקשר בין רמי ללינור כאשר שהו בבית “האח הגדול”. מצד אחד בלתי נפרדים, שפת הגוף שלהם שדרה משהו אחד.. ומנגד גם בבית וגם מחוצה לו הם הכחישו לחלוטין שהיה ביניהם קליק רומנטי ולימים גם ניתקו לגמרי את הקשר כאשר רמי חזר לבת זוגתו והחליט לנתק לחלוטין את הקשר מלינור.

[quads id=”3″]

אחרי חודשים של הכחשה: הווידוי המפתיע של לינור סביניק "התאהבתי ברמי"

במסגרת מהדורה מיוחדת של “האח הגדול” ברשת 13, עלתה היום לינור לפאנל יחד עם ליאון שניידרובסקי, טילטיל ואביו יוסי אורפלי ומה שהתחיל בהתחלה בכמה רמזים התפתח לווידוי רומנטי במיוחד.

 

לינור שיתפה במהלך התוכנית:“מתי אני אמצא את הגבינה שלי?” כאשר התכוונה כמובן לטיימינג שתמצא זוגיות ואז ליאון שניידרובסקי זרק בהלצה:“נראה לי שמישהו הזיז לך אותה.. כפרה!” ולינור הגיבה:“מה זה הזיז? הוא בעט לי בראש!..” והמבין יבין!

יותר מאוחר לינור חשפה את הכל:“כשאני יצאתי מבית האח הגדול אמא שלי הושיבה אותי לשיחה ואמרה לי באותה מידה שיש לי רגשות מאוד מאוד מעורבים לגבי ההתאהבות המוזרה הזאת שלך שם בבית” ואז קובי מחט שאל:“זאת הייתה התאהבות?” ולינור הגיבה:“היום… כן, כן.. התאהבתי.. התאהבתי בו!”

 

והוסיפה וחשפה שאמא שלה דווקא הייתה תומכת במידה והיה נוצר קשר רומנטי בינה לבין רמי!?:“אמא שלי אמרה לי ‘הייתי מקבלת את זה ואני גם חושבת שמה שרמי נתן לך כרמי, אף אחד לא נתן לך לפניו..”

 

בואו ספרו לנו מה אתם חושבים על החשיפה הזאת של לינור, חצי שנה אחרי לא מעט הכחשות בפוסט הרשמי של שמועה באינסטגרם:

מי יהיה המודח הבא בשבת הקרובה??
בואו להצביע בסקר הקובע ברשת! לחצו כאן

Subscribe
Notify of
guest
1 תגובה
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
שקד
שקד
2 שנים

זונה דוחה