חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
תחת מתקפה: אחרי המשבר עם דניאל גרינברג, אייל גולן בהתמודדות קשה נוספת!

תחת מתקפה: אחרי המשבר עם דניאל גרינברג, אייל גולן בהתמודדות קשה נוספת!

השמועה אומרת...

שתפו

תחת מתקפה: אחרי המשבר עם דניאל גרינברג, אייל גולן בהתמודדות קשה נוספת!

אחרי לא מעט פרסומים במדורי הרכילות ולחשושים מפי מקורבים על משבר ביחסים בינו לבין אשתו, דניאל גרינברג – עכשיו אחרי שנראה שהסאגה הזאת נגמרה בשלום בית. הגיעה מתקפה חדשה נגד גולן מחזית נוספת מדרום הארץ.

 

צרות בצרורות: אם חשבתם שהמשבר הזוגי שפורסם בשבוע שעבר שבו אף עלתה המילה “גירושים” בהקשר כזה או אחר מפי מקורבים הגיע לתומו לאחר שהשניים החליטו לפתוח דף חדש ונצפו מבלים יחד כדי לנסות ליישר את ההדורים. מסתבר שחזית נוספת נפתחה שלא קשורה לפאן הרומנטי אלה מהכיוון המקצועי מאסופה של אנשים וטוקבקיסטים שלא ממש אהבו את ההופעה המתקרבת של הזמר ב30.8 באגם הדימונה.

[quads id=”3″]

תחת מתקפה: אחרי המשבר עם דניאל גרינברג, אייל גולן בהתמודדות קשה נוספת!
סוף טוב, הכל טוב? עכשיו יש חזית נוספת ולא מהפאן הזוגי

לאחר שפורסם בעמוד הפייסבוק של עיריית דימונה שהזמר אייל גולן יבוא לשמח את התושבים הנלהבים בחגיגות סוף הקיץ. מלבד הרבה מאוד סימפטיה ולייקים על היוזמה של העירייה היה נראה לפי התגובות שהרבה מאוד אנשים החליטו להציף את הפוסט בתגובות זועמות בלשון המעטה ולצאת נגד העירייה והזמר ואף פתחו עצומה לביטול ההופעה!

 

בין התגובות הקשות ביותר שנכתבו בפוסט:“דמיינו לעצמכם אתכם/את האנשים שאתם אוהבים/ות מנוצלות מינית על ידי אדם דוחה ואביו, עושות את הבלתי אפשרי ונחשפות ומתלוננות ואז נאלצות להמשיך לראות את הפרצוף הדוחה שלו כשהוא ממשיך להופיע כאילו כלום לא קרה… בושה שאתם משתמשים בכספים של התושבים/ות שלכם כדי לממן את החלאה הזה.”

 

תגובה נוספת שקיבלה קרוב ל-200 לייקים והייתה מובילה נגד ההופעה וגולן:“החלטה ביזיונית ומרתיחה. לא חסרים אמנים טובים, ומוסרים ממנו פי כמה. לתת לו במה – זו בדיוק תרבות האונס. לנערים, לנערות ולכל תושבי ותושבות דימונה. ביזיון שעל זה יוצא כסף ציבורי.”

תחת מתקפה: אחרי המשבר עם דניאל גרינברג, אייל גולן בהתמודדות קשה נוספת!

עוד נפתחה עצומה המופנית לראש עיריית דימונה מר בני ביטון למעט ביטולה של ההופעה של גולן בדימונה תחת הנימוק הבא באתר “זזים בקהילה”:“בשנה האחרונה פורסמו בתקשורת תחקירים ועדויות של נערות מטרידים בעניינו של אייל גולן. בעקבות אותם פרסומים אנו, תושבי ותושבות העיר דימונה, מבקשים לבטל את הופעתו המתוכננת של אייל גולן בעיר. על פי עדות הנערות אייל גולן פגע בהן מינית וסרסר בהן לחבריו. הן שיתפו איך נהג לספק להן סמים, כספים, אלכוהול ובתמורה הן נדרשו לקיים יחסיו מין עם חבריו ו”לפנק” אותם. למרות שהוא טרם נמצא מואשם בפלילים, אין זה אומר שהוא חף מבחינה מוסרית והוא בוודאי לא ראוי להיות דמות למופת. אנא חיתמו על העצומה ועזרו לנו לבטל את ההופעה המתוכננת תודה”

 

תחת מתקפה: אחרי המשבר עם דניאל גרינברג, אייל גולן בהתמודדות קשה נוספת!

 

למרות המתקפה הקשה הזאת נגד גולן והדרישה לביטול ההופעה. יצא ראש עיריית דימונה, בני ביטון בהודעה שההופעה לא תבוטל ותתקיים כרגיל למרות הלחץ של חלק מהתושבים. בין היתר כתב ביטון:“כל הכבוד לו, ישר כוח, זמר ענק, שיהיה בריא. חסר לו שהיה מבטל את ההופעה של הזמר הכי גדול בארץ”

[quads id=”5″]

על הסאגה הזאת בין המתנגדים להופעה של גולן נמסר מליאם הפקות:“אנו נרגשים מאוד מהצלחת סבב מופעי הקיץ בכל רחבי הארץ ושמחים לפגוש את הקהל האהוב בדימונה שמצביע ברגליים ומגיע מתוך אהבה והערכה לאייל ועשייתו המוזיקלית. באשר לניסיונות להציג מצג שווא של התנגדות למופע אנו דוחים בשאט נפש את הרדיפה.”

 

“נזכיר שוב את העובדות: חקירת המשטרה סרקה את אייל גולן במסרקות ברזל ובסופה – לאחר השלמות חקירה, קבעה הפרקליטות כי אין מקום להליכים בעניינו, מבלי שאף אחת מן המעורבות ערערה על כך, למרות שחלקן היו מיוצגות. חלק מן המעורבות בחקירה, נחקרו באזהרה בחשד למסירת הודעות שווא בנוגע לאייל והודו בחשדות נגדן. אייל גולן עומד על צדקתו גם בתביעה האזרחית שהוגשה במטרה לסחוט כספים וסירב להגיע להסדרים בנושא – בניגוד לנתבעים אחרים. מאחלים לכל אזרחי ישראל, שנה טובה ובריאות טובה”.

מי יהיה המודח הבא בשבת הקרובה??
בואו להצביע בסקר הקובע ברשת! לחצו כאן

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות