חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.

תגובות זועמות ברשת: צילומי המסך שחושפים איך הושגו קולות לדיירת האח הגדול!?

השמועה אומרת...

שתפו

אין ספק שהיריבות בין ח”כ לשעבר אורן חזן לבין אמא של אושיית הרשת, אלין כהן – מירי כהן ממשיכה להכות גלים גם אחרי הדחתו של ג’קו אייזנברג, אם זה כאשר מירי טענה ש”האח הגדול” אמר לה “לא להקשיב לקולות רקע” וחלק מהצופים טענו שמדובר בהדרכה מכוונת, או אם היו טענות לתיאום הדחה נגד ג’קו בשידור החי!

 

אך מלבד שלל תאוריות הקונספירציה שרצות ברשת כנגד דיירת אחת ספציפית שעל פי התגובות הזועמות בקבוצות הפייסבוק והרשתות החברתיות, נראה שהצליחה לסחוף צבא שלם שמשווע להדחתה. התחילו לצוץ באותם קבוצות צילומי מסך שמראים לכאורה שבתה של מירי דאגה היטב לאסטרטגיית הצבעות מנצחת עבורה שעוררה סערה גם היא.

[quads id=”3″]

תגובות זועמות ברשת: צילומי המסך שחושפים איך הושגו קולות לדיירת האח הגדול!?
צילום מסך מתוך קבוצת הפייסבוק “אורן חזן – האח הגדול VIP”

מספר מגיבות בקבוצות הפייסבוק לרבות בקבוצת התמיכה לאורן חזן העלו צילומי מסך ובהם מוצגת לכאורה מישהי המזדהה כבתה של מירי אשר הציעה לאנשים בקבוצת וואטספ הגרלה של מוצריה בתמורה ללא פחות ממעקב אחרי אמא ברשתות החברתיות, הצבעה להצלתה בהדחה ופתיחת עמוד מעריצים עבור אמא הדיירת.

 

הזעם הרב בעקבות צילומי מסך אלה לא אחר לבוא, אחת הגולשות בשם חמדה הוסיפה את דעתה הזועמת על צילומי המסך האלה בפוסט וכתבה:“מי שהכי צבועה והשחקנית זו מירי גם רכלנית וגם אסטרטגית מלקקת לכולם וזורעת שינאה כל דקה כלפיי אורן חזן ואחר כך מתלוננת שהוא זורק מילים רוע כזה בלתי נסבל איך היא לא מודחת לא מסתדר….והכי גרוע זו הבת שלה שקונה קולות ומשחדת את כל הילדות העוקבות שלה במתנות של גרוש וחצי הנבלה יודעת שרק אורן קלט אותה מהתחלה והקטקטים בולעים את הסיפורי בכי ונהי שלה”

צילום מסך נוסף מתוך קבוצת הפייסבוק

מלבד תגובות בוז לצילומי המסך הללו היו גם גולשות שקראו לכתוב מכתבים זועמים להפקה כנגד התנהגות שכזו ואף קראו לשאר חברי הקבוצה להתלונן לרשות השנייה על הונאה. כמובן שלא ברור מה מקור צילומי המסך הללו שרצים בכל הרשתות אך נודע עכשיו כי משפחתה של מירי טוענת כי הם מזויפים. מה שבטוח זה שמלחמה כבר יש כאן והיא לא הולכת להסתיים לפחות עד שמירי או אורן יצאו מהבית.

 

המשפחה טוענת שמדוב בזיופים והכניסה לתמונה את עו”ד עמית הורוביץ שמסר תגובה בשמם: “מדובר בזיוף מוחלט. אלין ואף אחד מבני משפחת כהן לא כתב את ההודעות הללו. אלין לא חברה בקבוצות התמיכה שפורסמו. מבט מהיר מראה שהקבוצה ‘שומרים על מירי’ היא קבוצה פיקטיבית. והכל מתוך ניסיון להציב מלכודת ומכשול לציבור ולתקשורת”.

 

מה דעתכם על צילומי המסך המזויפים? דברו אלנו בפוסט הרשמי של שמועה באינסטגרם:

הזוכה הגדול של האח הגדול VIP הוא!?
בואו להצביע בסקר הקובע ברשת! לחצו כאן

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות