חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
הרשת סוערת בעקבות הדחתו של ג'קו אייזנברג וגם יוצאי האח הגדול יצאו למתקפה!

הרשת סוערת בעקבות הדחתו של ג’קו אייזנברג וגם יוצאי האח הגדול יצאו למתקפה!

השמועה אומרת...

שתפו

הרשת סוערת בעקבות הדחתו של ג'קו אייזנברג וגם יוצאי האח הגדול יצאו למתקפה!

אין ספק שלא הרבה צופים ציפו שתוצאת ההדחה אמש תהיה כל כך דרמטית ובלתי צפויה, ג’קו אייזנברג שהיה אחד המועמדים הבולטים ואף קיבל מטוס ראשון מהתומכים ממש אתמול הפך למודח ה-6 של העונה לאחר מהלך הצבעות מפתיע אותו הניע ההפקה במהלך התוכנית ששודרה אמש.

 

מלבד זעם הצופים והמגיבים שיצאו למתקפה חזיתית בעמוד הרשמי של “האח הגדול” ברשתות החברתיות וניסו להסית לחרם על התוכנית בתגובות כגון:“לראשונה מזה 13 עונות ביטלתי הרגע את ערוץ ‘האח הגדול’ ואני קוראת לכולם לעשות כמוני. הסדרה הזו נגמרה מבחינתי הערב. הרסתם את התוכנית הנהדרת הזו עם כל הטוויסטים הזולים והתערבות ההפקה בכל דבר”. היו גם תגובות של שני יוצאי “האח הגדול” שהחליטו להוריד את הכפפות ולתת תגובות זועמות במיוחד.

[quads id=”3″]

אלון וולקוביצקי ואורן אסידו, יצאו נגד המהלך של ההפקה בסטורי
אלון וולקוביצקי ואורן אסידו, יצאו נגד המהלך של ההפקה בסטורי

השף אורן אסידו מהעונה החולפת של “האח הגדול” כתב את הדברים הקשים הבאים:“כמעט ולא ראיתי אף פרק העונה הזאת ומי שמכיר אותי יודע שלעולם אני לא נכנס ולא מביע דעה בדברים האלה אבל אתמול יצא לי לראות את עניין ההדחה ההזוייה הזאת וזה היה מתבקש שאגיב ויש לי ככ הרבה מה להגיד עליה”

 

“אני אקצר ואגיד שזה בזיון של ההפקה, שבירת אמון הקהל, נידוי חברתי מזעזע, כיוון מדויק של ההפקה(לכאורה) של כל העונה הזאת בעצםף אני לא מכיר את ג’קו ולא את רומי ולא כל כך מעניין אותי מה קורה שם בבית אני מתייחס אל ההדחה עצמה ועל הסיטואציה המבישה הזאת וכנראה שבגלל הדברים האלה ממוצע העונה עומד על 11%ז רייטינג , מביך!”

גם יוצא העונה בה תקוה גדעון זכתה, אלון וולקוביצקי יצא בתגובה זועמת בפוסט ההדחה של שמועה באינסטגרם ותקף את ההפקה:“שוב רימו את קהל הצופים… האח טרח לספר לדיירים לפני שבחרו שרומי היתה באמת המודחת שבוע שעבר כדי שהדיירים יבינו שהיא חלשה בחוץ ויעדיפו להחזיר אותה (אסטרטגית) על פני ז׳קו… מבחינת הקהל יש לז׳קו עדיפות בכפולות על רומי…הוא לא היה אמור להיות מודח היום. שוב רימו את הקהל ובגלל זה הרייטינג מתרסק. משחק מכור לחלוטין…זה הכל חוץ מריאליטי.”

הזוכה הגדול של האח הגדול VIP הוא!?
בואו להצביע בסקר הקובע ברשת! לחצו כאן

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות