חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
הצופים זועקים:"הכל מכור!" עומר ברזני קיבל הנחיה מבחוץ להיצמד למירי כהן?

הצופים זועקים:”הכל מכור!” עומר ברזני קיבל הנחיה מבחוץ להיצמד למירי כהן?

השמועה אומרת...

שתפו

הצופים זועקים:"הכל מכור!" עומר ברזני קיבל הנחיה מבחוץ להיצמד למירי כהן?

אחרי תאוריית הקונספירציה האחרונה ברשתות החברתיות בה הוצפו צילומי מסך פיקטיביים בהם משתמש הזדהה בתור אלין כהן, בתה של הדיירת מירי כהן והציע לחברי קבוצת הוואטסאפ הגרלות והטבות בלעדיות בתמורה להצבעות, מגיעה עכשיו תאוריה חדשה והכל בגלל פליטת פה אחת.

 

אחרי סוגיית זיופי צילומי המסך הלא פשוטה אליה משפחת כהן התייחסה בחומרה ואף עירבה את עורך הדין מטעמה שטען בין היתר:”מדובר בזיוף מוחלט. אלין ואף אחד מבני משפחת כהן לא כתב את ההודעות הללו.” נראה שמאוד קשה להתקבל מעתה לקבוצת התמיכה של מירי בוואטסאפ, במיוחד אם אתה גורם בתעשיית הבידור\תקשורת – אך עכשיו צצה לה סוגייה חדשה ממשפט שאמר עומר ברזני בערוץ 26 וגרם לצנזור השידור החי!

[quads id=”3″]

 

הצופים זועקים:"הכל מכור!" עומר ברזני קיבל הנחיה מבחוץ להיצמד למירי כהן?
עשו יד אחת? עומר ומירי במעמד ההדחה

במהלך דיון בין עומר, שרית, תמיר ומירי בחצר על החשש של עומר לפני הכניסה לבית “האח הגדול” בו התוודה עומר ש“חשבתי שאני לא יסתדר פה עם אנשים, כולם.. אני לא בן אדם חברותי.. אני חברותי, אבל לוקח לי זמן”.

 

תמיר הגיב:“אבל אתה בן אדם שמסתדר עם אנשים, זה לא משהו שהיית מופתע אין דבר כזה, אני יכול להבין את הפחד והחשש כי זה באמת אנשים שאת לא יודעת מי הם ומה הם” ואז מירי הגיבה:“אבל אל תשכחו שכולנו ידענו מי נכנס אז אנחנו לא אנונימיים“.

 

ואז עומר זרק את המשפט הזה שגרם לצופים רבים להרים גבה:”אני אומר לך שאני לא ידעתי מי את חוץ מזה שקורן דיבר איתי ואמר לי ‘יש מישהי אני רוצה שתתחברו'” ומירי אמרה:“אה ככה אמר לך?” ועומר הגיבה:“כן” ואז השידור צונזר באופן תמוהה.

@mrs.daniellass

שמועה עשתה קצת שיעורי בית וביררה באיזה קורן מדובר ומה הקשר שלו לעומר בשביל הצופים שהרימו גבה על הניים דרופינג והקאט בלייב. אז מתברר שמדובר בכוכב רשת מוכר בתעשייה, קורן וויט, חבר טוב של עומר מחוץ לבית שהספיק לטעון בפני שמועה שהוא חבר בלבד והפנה אותנו לפוסט שבו נאמר שהוא אינו קשור להפקת התוכנית.

 

קורן כבר הספיק להגיב לאותו קטע שראיתם ממש עכשיו והעלה תגובה בסטורי לשאלה:“מה היה דחוף לך שמירי ועומר יתחברו??” והתגובה שלו הייתה מעט קצרה, אולי אפילו מתעתעת – אמוג’י בודד שמשאיר המון מקום לדימיון: 🤷🏻‍♂️

הצופים זועקים:"הכל מכור!" עומר ברזני קיבל הנחיה מבחוץ להיצמד למירי כהן?
הסטורי של קורן וייט והתגובה שלו לשאלה שבמרכז – האמוג’י שלמטה.

הזוכה הגדול של האח הגדול VIP הוא!?
בואו להצביע בסקר הקובע ברשת! לחצו כאן

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות