חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הצופים המומים: המפורסמת שתכנס תגרום לפיצוץ הגדול של העונה עם אורן חזן?

השמועה אומרת...

שתפו

תשכחו כל מה שהיה עד עכשיו בין אורן חזן לדנה רון, מאיה בצלאל או מירי כהן. זוכרים את הפרומו שפרסמנו לראשונה בשמועה על הפיצוץ שהיה אמור להיות הפיצוץ של העונה? אז כנראה שהרגיעה בבית לא הולכת להחזיק מעמד וזאת הסיבה!

 

רק לפני מספר חודשים כאשר פרסמנו לראשונה שעונת ה-VIP הנוכחית תעלה לאוויר ב10.7, המלוהקים הראשיים לעונה שהיו צפויים להתכתש עד אפר היו אורן חזן שכמובן נכנס לבית בתור דייר מין המניין, אך גם ליהיא גרינר הייתה בין הליהוקים החמים של העונה ובסוף ביטלה את כניסתה, אך מתברר עכשיו שהיא תכנס לבית ל-24 שעות בלבד בקרוב מאוד!

[quads id=”3″]

כזכור, אורן חזן יצא בביקורת קטלנית בפוסט ההתנצלות של ליהיא גרינר על דבריה בהקשר לאסון בהר מירון:“הפעם כדאי שפשוט תשתקי. הפעם כדאי שפשוט תקחי פסק זמן ותפסיקי לפרסם פוסטים עד יעבור זעם.” ועוד הגיב לטוקבקיסטית בהקשר של ליהיא בפוסט:“יקירתי, זו לא פליטה לא במקום. גם לפליטות יש גבול. חוץ מזה שאני עומד מאחרי כל מה שאמרתי ובטח שמעולם לא פגעתי באיש ולא בכבוד המת.”

 

אז האם הזעם עבר, או יותר נכון זעמו של אורן כלפי ליהיא גרינר כבר חלף כלא היה? והאם ליהיא גרינר שתכנס לבית “האח הגדול” הנוכחי ממש בקרוב מכינה לאורן חזן הפתעה או אפילו אמבוש כדי לערער את מקומו בבית או שבכלל תתעלם מכל מה שקרה ביניהם?

הכניסה של ליהיא גרינר לבית “האח הגדול VIP” תהיה הקאמבק שלה לפורמט אחרי יותר מ-10 שנים אך הפעם לא כדיירת מין המניין אלה כהפתעה שצפויה לדיירים בסגנון דנית גרינברג.


 

אם לא הייתם מעודכנים, העונה הנוכחית צפויה להסתיים כבר ב31.8 בעוד כ-13 ימים כך שאין ממש מקום לכניסת דיירים חדשים וקבועים. אז לפחות שיהיה קצת ג’וסי ואקשן עם כל מיני הפתעות בתקווה שיהיו מוצלחות.

[quads id=”5″]

הזוכה הגדול של האח הגדול VIP הוא!?
בואו להצביע בסקר הקובע ברשת! לחצו כאן

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות