חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חוזר בו מדבריו? אחרי שטען שצריך להדיח את חייל גולני: ניר אבישי כהן מתחרט?!

“אני חושב שהייתי נמהר” אחרי שטען שצריך להדיח את חייל גולני: ניר אבישי כהן מתחרט?!

השמועה אומרת...

שתפו

חוזר בו מדבריו? אחרי שטען שצריך להדיח את חייל גולני: ניר אבישי כהן מתחרט?!

סערת הציוץ של יוצא “האח הגדול”, ניר אבישי כהן לעימות בין אחמד טיבי לחייל גולני ברובע היהודי בירושלים אומנם הגיע לרגיעה בשיח הציבורי אך מתברר שכהן עצמו לא מפסיק לספוג ביקורת ותגובות נאצה קשות ברשת בעקבות המקרה. עכשיו הוא מגיב, חושף את התגובות וגם משנה את הגרסה בקשר למקרה!

 

לאחר פרסום הסרטון הויראלי בו נראה חייל גולני בולם סיור של חברי הרשימה המשותפת ובינו לבין ח”כ אחמד טיבי התפתח ויכוח סוער, צייץ ניר אבישי כהן דברים קשים כנגד המקרה ואף טען שאותו חייל גולני “לא ראוי ללבוש את החומה” ושעליו להיות מודח מתפקיד הלוחם. אך נראה שהיום הוא החליט לעדן מעט את דעתו בנושא בפוסט ששיתף ברשת האינסטגרם והחייל לדבריו, יכול להסתפק בנזיפה והבהרה בלבד.

[quads id=”3″]

חוזר בו מדבריו? אחרי שטען שצריך להדיח את חייל גולני: ניר אבישי כהן מתחרט?!
כשאורן חזן נכנס לבית מול כולם נגד ניר אבישי כהן, מתוך “האח הגדול” עונה 2

כך כתב ניר אבישי כהן בפוסט המעודכן:

“השבוע צייצתי בטוויטר ביקורת על התנהלות של חייל מגולני. כן, מתחתי ביקורת. אגב, במחשבה שנייה אני חושב שהייתי נמהר ואני לא חושב שצריך להדיח את אותו חייל, אפשר להסתפק בנזיפה והבהרה כיצד נכון לנהוג כלפי ח”כ בישראל. לא מעט אנשים ביקרו את מה שכתבתי, ואני מאוד מכבד את הביקורת הזו.


 

אבל למתוח ביקורת זה דבר אחד ולהתלהם, לקלל, ולאיים, זה דבר אחר. לא, לא מדובר בבודדים, אלפי אנשים שפכו טינופת על המקלדת ופירסמו אותה. מי שרוצה לראות את הסובלנות של החברה הישראלית, אני מזמין אותו לקרוא את התוכן של אלפי התגובות לפוסט שפירסמתי כאן ובפוסט של “ישראל בידור”. קיבלתי מאות הודעות נאצה אישיות, חלקן עם איומים מפורשים לפגוע בי. אותן הודעות נאצה אינן של פרופילים מזוייפים, אלה של אנשים אמיתיים שאינם מתביישים באלימות שיוצאת להם מהפה.

חוזר בו מדבריו? אחרי שטען שצריך להדיח את חייל גולני: ניר אבישי כהן מתחרט?!
ההודעות שקיבל ניר אבישי כהן בפרטי לאחר שיצא נגד חייל גולני בתקרית עם אחמד טיבי. צילום מסך מתוך אינסטגרם

שואלים אותי למה אני לא מגביל את התגובות בדף שלי. התשובה היא כי חשוב לי שנדע כיצד נראים פני החברה הישראלית, והתגובות הללו הן בהחלט חלק משמעותי מהחברה בישראל. אנחנו חברה אלימה, זו המציאות. משטרה? הלכתי פעמיים והתלונות שלי לא טופלו ברצינות, אין טעם ללכת פעם נוספת.

[quads id=”5″]

אבל בתוך הסערה הזו, היו גם צדדים יפים. שני תלמידי עבר שלי, שלא דיברתי איתם שנים, בחרו לכתוב לי הודעה אישית לווטסאפ. הם כתבו ביקורת נוקבת, אבל בצורה עניינית ותרבותית. אחד מהם אפילו משרת היום בגולני. אני גאה בהם על הדרך בה בחרו לפעול. אני לא אוותר על הרצון והחתירה לשיח תרבותי ומכבד, אמשיך לכתוב על כך שוב ושוב. אני אמשיך להביע את דעותיי, גם אם הן לא מוצאות חן בעיניי רבים. סוף שבוע רגוע ונעים לכולן וכולם.

המנצח הגדול של עונת האח הגדול VIP הוא\היא!?
בואו להצביע בסקר הקובע ברשת! לחצו כאן

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות