חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
הצופים המומים: ליהיא גרינר התחברה לאורן ואמרה למירי את האמת? זה נגמר בבכי!

ליהיא גרינר למירי כהן: “את באה לפה ואת כל היום בוכה” הפיצוץ שנגמר בדמעות!

השמועה אומרת...

שתפו

הצופים המומים: ליהיא גרינר התחברה לאורן ואמרה למירי את האמת? זה נגמר בבכי!

גבירותיי ורבותיי… מהפך?? צופים רבים חשדו שהפה הגדול של הריאלטי והכוכבת האהובה – ליהיא גרינר תכנס לבית “האח הגדול” למשך 24 שעות כדי לתת פוקוס ופייט לח”כ לשעבר אורן חזן, ככל הנראה בעקבות ההתכתשות ביניהם באינסטגרם בתגובה לתגובה של ליהיא על אסון הר מירון בה יצא אורן בחריפות על ליהיא, אך מתברר שהמציאות אחרת לגמרי.

 

ליהיא התחילה לשוחח עם אורן בנושא של מירי כדי לברר מדוע הם נמצאים במדון ואז השניים פתחו שהם חברים טובים ואפילו ישבו יחדיו לסרט בקולנוע, ליהיא התבדחה:“זה היה ממש רומנטי” והשניים המשיכו להחליף חוויות באופן ידידותי באופן מפתיע.

 

[quads id=”3″]

יותר מאוחר ליהיא פנתה למירי וביקרה אותה על התנהגותה בבית כדי לברר מדוע היא מתנהלת בצורה שהיא מתנהלת:“הרבה פעמים מרגישים בחוץ שכל כך אוהבים אותנו, שרית וסטטיק. ואת(מירי) אמא של אלין.. ואור עם הבייקרי, ופה פתאום אתם קטנים כאלה ובאותה הרמה.” ואז ליהיא שלפה את ההנחתה למירי:“את באה לפה ואת כל היום בוכה, את מבינה?? לא.. לא כל היום, אבל את יודעת כמה את בוכה!”

הצופים המומים: ליהיא גרינר התחברה לאורן ואמרה למירי את האמת? זה נגמר בבכי!

אורן שניסה להעביר לליהיא מסר שהיא לגמרי פגעה במטרה ומסר לה באנגלית שהוא ידבר איתה על זה אחר כך. בהמשך ליהיא המשיכה לדבר על הריבים בבית ועל הדינמיקה והתכוונה כמובן לעניין של אורן ומירי:“הבית הזה זה ריאלטי ומה שקורה פה, זה מה שקורה בחוץ.. אם זה חרם ואם זה כל בלהעליב וזה.. אין לכם במה להתעסק חברה, זה רק אחד בשני.” והוסיפה:”אי אפשר להגיד זה. ‘אה, זה רכלן, זה רכלן’ חבר’ה זה תוכנית רכילות!” ואורן אישר:“בדיוק!”

 

ליהיא המשיכה:“ושלא מדברים, גם שלא מרכלים.. גם יוצאים לא בסדר!” ואורן הצדיק את ליהיא ואמר לה באנגלית:“בדיוק, אני מבין אותך יקירתי בצורה מושלמת!” דבר שהעליב את מירי ככל הנראה שהלכה לבכור בחדר. ליהיא הוסיפה:“יש פה זוגיות מאוד רגישה, הוא רק אומר משהו והיא מתחילה לבכות!”

הצופים המומים: ליהיא גרינר התחברה לאורן ואמרה למירי את האמת? זה נגמר בבכי!

בחדר ליהיא ניסתה להבין למה מירי בוכה ואמרה לה:“תסבירי לי חיים שלי, אבל זה מה שאני אומרת. את חייבת לדבר בייב.. את לא יכולה לבכות ולא לשתף! את מבינה מה שאני אומרת לך?” והוסיפה:“את חייבת להפסיק עם הבכי חברה!” ואז מירי פתחה מה הפריעה לה מול אור ושרית:“אתם לא רואים את ההתגרות שלו, אני רואה” והסבירה להם את הפרשנות של הדברים שאורן אמר באנגלית לליהיא(כבר דיברתי איתך על זה ואני אסביר לך אחר כך).

 

מירי המשיכה וטענה:“אומר לי צבועה, הצבוע היחיד זה הוא! צבועה, הדבר האחרון.. בחיים, בחיים לא אמרו לי צבועה בחיים!” ושוב פרצה בבכי. והוסיפה:“אם יש משהו שאני לא זה צבועה, אני לא צבועה אני הכי אמיתית בעולם! למה בן אדם לא יכול לכבד דרך של בן אדם? אז אני לא כמוך. אני לא צועקת, אני לא מתלהמת, אני אומרת את הדברים בדרך שלי אז זה עושה אותי צבועה??”

[quads id=”5″]

אור ניסתה לתת למירי חיזוק כדי שלא תבכה ושיהיו לה כוחות:“את יודעת מי את? את יודעת מה את??” ומירי המשיכה לבכות ולהסביר:“אני בת 50!! את חושבת שיש לי סבלנות לאנשים כאלה?? אין לי את הכוחות.”

 

בהמשך אורן פתח בפני טיטי:“בן אדם אתה לא אומר לו כלום.. אתה מדבר בשיחה של הבית הוא נפגע! הזיה מארץ ההזיות אני לא ראיתי דבר כזה!”

 

בצד של מי אתם? אורן חזן או מירי כהן? ומה דעתכם על הכניסה של ליהיא עד עכשיו? בואו לספר לנו בפוסט הרשמי של שמועה באינסטגרם:

הזוכה הגדול של האח הגדול VIP הוא!?
בואו להצביע בסקר הקובע ברשת! לחצו כאן

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות