יהודה יצחקוב ואלמוג חדד יוצאים למתקפה נגד תום חיימוב ולינור סביניק!

יהודה יצחקוב ואלמוג חדד יוצאים למתקפה נגד תום חיימוב ולינור סביניק!

השמועה אומרת...

שתפו

יהודה יצחקוב ואלמוג חדד יוצאים למתקפה נגד תום חיימוב ולינור סביניק!

נראה שההתכתשויות בין יוצאי העונה האחרונה של “האח הגדול” לא מפסיקות גם כחצי שנה לאחר סיום התוכנית, הודות לשידור החי והלא מצונזר בו הופיעו תום חיימוב ולינור סביניק ופתחו מספר דברים על יהודה יצחקוב ואלמוג חדד – הגיע תגובה קשה במיוחד מצד הזוג.

 

איזה דרך טובה יותר להוציא את כל הסודות הכביסה המלוכלכת מאשר בלייב לעוקבים בחשבון האינסטגרם? יוצאי העונה החולפת של האח הגדול, יהודה יצחקוב ואלמוג חדד יצאו במתקפה חריפה בלייב לאחר שתום ולינור ייחסו עליהם מספר דברים בלייב קודם לכן בפייסבוק בו בין היתר נאמר ע”י תום:“יש אנשים שעדיין חיים שם, חיים את האח.. וזה שלהם, כן, אין מה לעשות.” דבר שיהודה ואלמוג הבינו שהופנה אליהם כעקיצה.

[quads id=”3″]

יהודה יצחקוב ואלמוג חדד יוצאים למתקפה נגד תום חיימוב ולינור סביניק!
שולם שולם לעולם, ברוגז ברוגז אף פעם? כנראה שלא החזיק

יהודה ואלמוג פתחו תחילה דברים ג’וסים ביותר על ההתנהלות של לינור כאשר הייתה במחיצתם כחברה ובת בית בביתו של יהודה לאחר שהשלימו וטענו:“אנחנו מחבקים אותך ואז את יוצאת מהדלת, אחרי שאת יוצאת מהבית ואת דואגת ללכלך על אחים שלך שהם גל, תום, דיוויד וכו’, לא משנה זה שלך. לבוא ולשבת בתוכנית ואחרי זה ללכלך על יהודה.. להגיד, לא להגיד מה שהיה בתוכנית זה שלך.. את ישבת אצלנו בבית. ניגבנו לך את הדמעות ועוד לי נדלקו נורות אדומות בדרך ובאמת יאמר לזכותו של יהודה שהוא אמר שהכל בסדר וזה בגלל שאני לא כזה מאמינה בחברות”

 

עוד טענו השניים בהמשך שללינור אין ערך לחברות וגם פתחו ענייני קנאה לטענתם בין לינור לגל:“אין שם באמת פרגון, ‘למה גל לא מפרגנת לי? שהייתי בKBPURE ובשלטים באיילון?” וטוענים שהיחידים שפרגנו ללינור היו הם ועכשיו היא יכולה לשכוח מהחברות איתם עוד סיפרו יהודה ואלמוג בלייב שאמא של גל וגל לא מקבלים את זה שהם בחברות איתם:”את כל הטלפונים שאמא של גל שמתקשרת אלייך ואומרת לך לא להיות חברה שלנו. ואז שתום התקשר אליה ואומר לה שגל לא מקבלת את זה ושתוריד את הסטורי איתנו.. ואז הוא מחק אותו”

יהודה יצחקוב ואלמוג חדד יוצאים למתקפה נגד תום חיימוב ולינור סביניק!
יצאו בלייב חריף במיוחד גם נגד תום חיימוב ולא חסו על דברים שקשורים לגל גברעם

ואז הגיע תורו של תום להתייחסות בלייב של יהודה ואלמוג ויהודה פתח בין היתר את הדברים הבאים בטענות קשות נגד תום:”אתה ילד שגדל עם כפית זהב בפה שמשחק אותה איזה נאור עם מילים גבוהות..” והוסיף בהמשך:“אני בניגוד אליך לא שחקן” וסיפר לטענתו איך תום ביקש מהדיירים כששהו בבית האח הגדול לא לדבר איתו ויצר חרם:“יש סרטון שלך אומר – אף אחד לא לדבר עם יהודה! אז אתה בא ומוכר לאנשים חרם לא חרם? תפסיק לשקר תהיה אמיתי!”

 

בהמשך פתח:“בתכל’ס אחי אתה ברווזון חסר ביטחון שהתחפש לטווס, אז אל תבוא עלינו אח שלי היקר. באמת היינו יכולים להיות חברים ממש טובים.. אבל אתה שחקן, ואתה שקרן ואתה לא עשית רבע או חצי ממה שיש מאחורינו! אז די למכור לאנשים חארטות ודי למכור לאנשים תוכן זול שבסוף יעלה לאנשים האלה ביוקר כי אתם לא פורצי דרך של נגד חרמות ואין לכם שום ערך לחברות כי אתם לא יודעים מה זה. זה פשוט גועל נפש!”

[quads id=”5″]

ספרו לנו בצד של מי אתם: יהודה ואלמוג או תום ולינור? דברו אלינו בפוסט הרשמי של שמועה באינסטגרם:

הזוכה הגדול של האח הגדול VIP הוא!?
בואו להצביע בסקר הקובע ברשת! לחצו כאן

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות