חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
רגע אחרי ההדחה: זו הייתה התגובה של יורי כשפגש את מירי כהן!

רגע אחרי ההדחה: זו הייתה התגובה של יורי כשפגש את מירי כהן!

השמועה אומרת...

שתפו

אין ספק שלא מעט צופים אחזו את ראשיהם בתדהמה בזמן שאחרים צעקו בקולי קולות “יששששש!” לאחר ההדחה האחרונה של מירי כהן מבית “האח הגדול VIP” ואחרי סאגת בכי מפוארת, היא נפגשה עם בעלה יורי מאחורי הקלעים ברגע שההפקה אפשרה וסיפקו רגע בלתי נשכח ומרגש.

 

[quads id=”3″]

רבים היו מופתעים מהדחתה של מירי כהן במוצ”ש האחרון, בין אם היו מעריציה ועוקביה או קראו להדחתה. אין ספק שמירי הייתה מתמודדת דומיננטית ביותר שהתקדמה בצעדי ענק לעבר הגמר בין הדרמות הרבות בבית.

 

בתה של מירי, כוכבת הרשת והמאפרת אלין כהן, סיפקה הצצה לרגעים המרגשים מאחורי הקלעים של האולפנים בנווה אילן למפגש של אמה ושל בעלה יורם כהן לו היא נשואה 28 שנים לאחר 43 ימים בהם שהתה בבית”האח הגדול”. וזאת אחרי שלפי אחד התיעודים ברשתות החברתיות במהלך השידור היה ניסיון איחוד משפחתי שנבלם ע”י המאבטחים.

 

אם שאלתם את עצמכם כמה אנשים נחשפים לתכנים של מירי כהן מאז יציאתה מבית “האח הגדול” והאם היא תמשיך לסקרן את עיניהם של הצופים? אז לפי הנתונים שחשפה מירי, הכניסה לבית המפורסם במדינה בהחלט גרמה לה להיות סופר פופולרית גם באינסטגרם:

רגע אחרי ההדחה: זו הייתה התגובה של יורי כשפגש את מירי כהן!
מירי כהן חושפת את נתוני הצפייה בסטורי המאוד גבוהים

אז האם אחרי הפיצוצים עם אורן חזן שהסתיימו בהדחה של מירי כהן רגע לפני הגמר הגדול נתחיל לספור את 15 דקות התהילה שלה כיוצאת ריאלטי? נראה לשמועה לפחות, שמירי לא הולכת להיעלם מהתודעה בציבורית בזמן הקרוב ואם זה לא מספיק כנראה שתראו אותה בקרוב על המסכים אם אתם חובבי אוכל.

 

כזכור, מירי כבר עשתה הכנה לזינוק שלה מהרשתות החברתיות למסך הגדול עוד לפני שנכנסה לבית “האח הגדול” כאשר פורסם כי תגלגל מעל לחצי מיליון ש”ח בתור מנחת תוכנית בישול בפלטפורמה הקולינרית FOODY שתשודר גם בטלוויזיה וגם ברשתות ובמדיות הדיגיטליות ותעלה ממש בקרוב.

רגע אחרי ההדחה: זו הייתה התגובה של יורי כשפגש את מירי כהן!
כבר ביחד בבית לצד רעשי השיפוצים

[quads id=”5″]

רביעיית הגמר של האח הגדול היא!?
בואו להצביע בסקר הקובע ברשת! לחצו כאן

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות