חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הרשת סוערת: צופים רבים טוענים שהקטע הבא יעלה לטיטי בהדחה!?

השמועה אומרת...

שתפו

רגע לפני גמר “האח הגדול VIP” שיתרחש כבר ביום שלישי הקרוב, היחסים בין אורן חזן לטיטי איינאו עולים שוב על שרטון, והפעם? סרטון שרץ ברשת בקטע מאתמול בו טיטי הפצירה באורן שתכניס את אחת החולצות שלו לאסלה לאחר שאמר שיגע לה במיטה גורם לסערה אדירה!

 

צחוקים צחוקים עד האסלה? קטע שנראה אולי משעשע לחלק מהצופים ובו אורן נוגע לטיטי במיטה במכוון והיא בתגובה דוחפת אותו ולוקחת לו את אחת החולצות מארון הבגדים תוך כדי הפצרות שתזרוק אותה לאסלה אם יגע לה במיטה גרם ללא מעט טוקבקים קשים בקבוצות הפייסבוק כנגד הדיירת שלטענת חלק מהמגיבים עברה את הגבול.

[quads id=”3″]

הרשת סוערת: צופים רבים טוענים שהקטע הבא יעלה לטיטי בהדחה!
צילום מסך מתוך הרגע בו טיטי עושה לאורן אולטימטום בנוגע למגע במיטה שלה

בטוקבקים לקטע הבא שתראו ממש בהמשך הכתבה עלו לא מעט תגובות קשות כנגד טיטי בפורומים השונים. אחד הגולשים כתב:“חוצפנית !! היא חושבת שלה מותר הכל אם אורן היה עושה דבר כזה ווואוו מה היה קורה”  לעומת זאת היו תגובות שטענו שלא הכניסה את החולצה לאסלה:“היא לא הכניסה לאסלה ממש, זה לא נגע במים. די לשטויות, אפשר לומר שהיא לא חברה אמיתית והיום התנהגה לאורן ממש מגעיל, אבל די עם השטויות שרק מרימים לה יותר.”

 

תגובה נוספת שהובילה באחד הדיונים:“טיטי לא טבלה את החולצה באסלה. היא הרטיבה אותה בברז ואמרה לו שהכניסה לאסלה. אבל…אם אורן לא היה מאיים עליה שלא תעיז כי היא עוברת על הכללים של הבית, אין לי ספק שהיא הייתה מכניסה לאסלה. פשוט בימים האחרונים ירדה לי מהעיניים!!”

אך למרות שככל הנראה הקטע הזה היה בהחלט בצחוקים בין השניים, היום כבר התפתח ויכוח פיצוץ רציני בין אורן חזן לטיטי איינאו לאחר שהטיחה בו שהוא נגן הרבה פעמים בבית על עצבים של אנשים בשביל לגרור אותם לפיצוץ איתו ואז הוסיפה שרב עם אנשים על “חלה” ורמזה על פיצוץ הפרשת החלה עם מירי.

 

דבר שהביא את אורן להתפוצץ עליה חזרה ולקרוא לה שקרנית שממציאה המצאות “לא יקרה פה סיפור שאתם תמציאו פה עלילות עלי. את חצופה עכשיו אני בריב איתך!” ובהמשך קרא לה:“את אדם שקרן” ואף קרא לה “אישה מקולקלת” אחרי שהטיחה בה שהוא מדבר לא לעניין והמשיכה לטעון שהוא כן רב על החלה ואוכל ושהיא לא משקרת.

[quads id=”5″]

 

בצד של מי אתם בפיצוץ? אורן או טיטי? כתבו לנו בתגובות בפוסט הרשמי של שמועה באינסטגרם:

רביעיית הגמר של האח הגדול היא!?
בואו להצביע בסקר הקובע ברשת! לחצו כאן

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות