חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

המהלך של עומר אדם וסטטיק נחשף: האם גמר האח הגדול ילך לשרית פולק?

השמועה אומרת...

שתפו

נראה שהעפלה של דיירת ה-VIP ואשתו של הזמר סטטיק, שרית פולק התקבלה במספר פורומים ברחבי הרשת בתגובות עם לא מעט ביקורת. מלבד המעריצים הנלהבים היו גם לא מעט דיונים על הדרך בא נתמכה שרית ע”י בעלה הטרי והזמר עומר אדם בדרך לגמר הגדול.

 

הגמר של תוכנית הריאלטי “האח הגדול VIP” צפוי להיערך ביום שלישי הקרוב. הפיינליסטים שהגיעו לקו הסיום כוללים את אורן חזן, תמיר ורדי, עומר ברזני ושרית פולק והצליחו כבר לשרוד 51 מתוך 53 הימים בעונה הנוכחית. אך נראה עכשיו בשיח ברשתות החברתיות שהסערה סביב ההצבעות לשרית פולק הפכה לנושא המרכזי בלא מעט פוסטים של צופים הטוענים שהיא תפסה את מקומה בגמר בחסד ולא בזכות.

[quads id=”3″]

שרית פולק עברה לא מעט הדחות קשות והוכיחה שהיא דיירת שאסור לזלזל בקיומה בבית כשתפסה את מקומה בגמר. אך לאחר שבפעם השנייה בעלה סטטיק והזמר עומר אדם החליטו לתת לשרית חיזוק משמעותי בסטורי שלהם ואפילו העלו קטע שירה למענה לפני ההדחה של אור:”זה מסודר, שריתוש בגמר”(מה שעבד לה בענק). הרשת הוצפה בתגובות קשות על אופן ההצבעות ואף נטען ע”י אחד הגולשים שבמהלך ההופעה של עומר הקהל התבקש להצביע לשרית בהדחה האחרונה.

 

אחת המגיבות בפרופיל של שרית כתבה:“לא עשתה כלום כל העונה. אור המתוקה הודחה במקומה בגלל שביקשו להצביע לה. לא הבנתי מי בבית האח סטטיק בלי בן אל או שרית?”. אך זה היה קצה הקרחון מכיוון שהפרומים הוצפו בהודעות מחאה לשיטת ההצבעות של סטטיק ועומר אדם. אחת ממנהלות קבוצות האח הגדול בפייסבוק סיכמה זאת:“בכל עונה התומכים נלחמים לאורך כל העונה ועושים הכל שהדייר האהוב ינצח וחלילה אם הדייר מודח…. כואב אבל…. העונה הכל יצא משליטה. דיירת די שקטה כמעט ולא ניהלה שיחות וגם שניהלה זה היה לרוב על הבעל המפורסם.”

עוד הוסיפה אותה מנהלת:“מה הפלא שרוב צופי האח הגדול הופתעו שהיא נשארת פעם אחד פעם ורק לאחר פירסום סירטוני התמיכה מגדולי אומני הארץ הבינו למה היא נשארת. רוב המצביעים אלה בני נוער צעירים שלא רואים האח הגדול לא יודעים מי זו הדיירת ופשוט מצביעים כי האליל שלהם ביקש. נכפיל את ההצבעות של כל המפורסמים עם מיליוני עוקבים ואם רק 10% יענו ויצביעו לבקשתם, תהיה זו הפעם ראשונה בתולדות האח הגדול שתנצח דיירת שרוב צופי האח הגדול לא מכירים ולא יודעים כמעט כלום על אותה דיירת למעט שהיותה נשואה לאחד הזמרים המוכשרים והמצלחים במדינה.”

 

גם יוצא “האח הגדול” אלון וולקוביצקי יצא בתגובה חריפה:“מעתה לא הקהל מחליט ואפילו ההפקה לא מתערבת…זה גם משהו…המעריצים של הבעל והחבר עומר אדם קובעים… ושוב…זה הכל חוץ מריאליטי חבל על כל דקת צפייה”. והיו כמובן מגיבים מהקהל של אור שטענו שמקומה בגמר נשלל בעקבות המעשה:“מעניין איך אתם עומר אדם וסטטיק מרגישים שגנבתם את המקום של שפיץ כמן גנבים בלילה פוי עלכם”

[quads id=”5″]

החלטנו להעלות בפורום האח הגדול את הנושא לדיון ושאלנו:”האם לדעתכם שרית בגמר האח הגדול VIP בזכות או בחסד?”

 

מתוך 71 תגובות בשרשור נמצאו תגובות בודדות בלבד של גולשים שטענו שמדובר ב”זכות”. אחת המגיבות הגנה על שרית וכתבה:“בזכות!!!! אין שום פסול שבעלה מקדם אותה!!! הריי כל אחד ואחת מאיתנו היה נוהג ככה אם קרוב אלינו היה נכנס כדייר!!!!”

 

לעומת זאת מעל 60 תגובות טענו שמדובר ב”חסד” ואף זעמו במיוחד על המתרחש:“עכשיו ברור מעל לכל ספק וכל התהיות, היא שרדה בזכות הצבעות אירועים של בעלה. היא היתה צריכה לעוף כבר בשבוע הראשון.”

 

כזכור, שרית אכן הייתה ממוקמת מספר פעמים בתחתית הסקרים באתר שמועה על פי הצבעות הגולשים- אך כפי שכבר ידוע לכל. עם אחוזי רייטינג נמוכים. רוב הסיכויים שלא מעט קהל שמצביע בפועל כלל לא צופה בשידורי הלייב\התוכניות או אפילו דן ברשתות החברתיות ומצביע בסקרים.

הזוכה הגדול של העונה הוא\היא!?
בואו להצביע בסקר הקובע ברשת! לחצו כאן

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות