חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

יאללה חתונה: בת הזוג של עומר ברזני חושפת את ההצעה שבדרך?

השמועה אומרת...

שתפו

יאללה חתונה: בת הזוג של עומר ברזני חושפת את ההצעה שבדרך?

אז בואי נשבור את הכוס? דבי או דבורה אם תרצו. בת הזוג של עומר ברזני שמחכה לו מחוץ לכותלי בית “האח הגדול” עוד יום אחד נוסף ואחרון עד הגמר שיתרחש מחר(שלישי) פתחה את סיפור ההכרות שלה ושל ברזני וחשפה: האם יש כבר טבעת?

 

לראיון טרום גמר “האח הגדול” ברשת 13, עלו חברים ובני משפחה של רביעיית הגמר ונתנו טיעונים לחיזוק ההצבעות לדייר המקורב. מי שגנבה את הבמה הייתה דבורה, בת הזוג של עומר ברזני שנחשפה לראשונה למצלמות וחשפה לא מעט פרטים מעניינים ועסיסיים על הקשר שלהם שסקרן רבים במהלך העונה.

[quads id=”3″]

יאללה חתונה: בת הזוג של עומר ברזני חושפת את ההצעה שבדרך?
עומר ברזני ודבורה לפני הכניסה לבית האח הגדול

דבורה סיפרה על סיפור ההכרות שלה עם עומר ועל כך שהכירו לפני שנה וקצת במסגרת העבודה, היא לא ממש הכירה אותו לפני או אולי רק קצת בקטנה מהשכונה ואז שמה לו עוקב באינסטגרם, דבר שגרם לו לחשוב שהיא מתחילה איתו. ואז זה המשיך לסיפור המוכר שחשף עומר של דייטים בקרוסלות בגינה הציבורית עם כפפות בתקופת הסגר בקורונה עד להכרות מול ההורים של עומר:“בקורונה זה כאילו מאוד אינטנסיבי, היה כל כך הרבה דיבור לפני שנפגשנו שכשאת נפגשת את מרגישה שאת מכירה את הבן אדם מאוד טוב”

 

עוד סיפרה דבי שאור פינק אותה ליום ההולדת במארז מתנה של לא אחרת מאשר חברתו הדיירת, אור שפיץ. וסיפרה שהיא קמה איתו בערוץ 26 והולכת לישון איתו:“אני חושבת שעומר בבית הוא פשוט הוא. לא הופתעתי משום דבר. אין הצגות.” והוסיפה:“מילה אחרונה שאפשר לקרוא לעומר זה אסטרטג”.


 

ואז הציגו לה את השיחה של עומר וליהיא בחצר שהוא חשף בכאב יש לו בעיית בטחון עצמי קשה ושבת הזוג שלו לא יודעת מכך והיא הגיבה לנושא:“זה די חדש לי, היה לי קשה לראות את זה כי את יודעת.. את בחוץ ובא לך לחבק אותו ואת לא יכולה. כאילו אני לפעמים אומרת לו:’אתה הסתכלת במראה, אתה מודע לעצמך? תראה כמה אנשים אוהבים אותך!’

עוד הוסיפה דבי:“עומר לא בן אדם של מלחמות, אם אני רוצה לריב. אני רבה עם הקיר. אם במידה והיה איזה ריב שהוא נכנס אליו. זה לא היה בשבילו”

 

ואז ענתה לשאלות המסקרנות ביותר על חתונה, הצעת נישואין וטבעת כמובן.

אולי טבעת?

דבי:“לא.. לא מבקשת”

חושבים על חתונה?

דבי:“כן, אני לפחות. אני רואה את עומר אבא של הילדים שלי בעזרת השם”

 

ואז הוצג לה קטע בה עומר אומר שהוא מקווה שדבורה תהיה האמא של הילדים שלו והיא בתגובה לכך מסרה:“די באמת, ככה הוא אמר? זה מרגש אותי. הזוגיות שלנו הלכה די קדימה ממש מהר, אבל כי זה תפס מאוד מהר.”

[quads id=”5″]

 

יאללה חתונה: בת הזוג של עומר ברזני חושפת את ההצעה שבדרך?
יציע או לא יציע לאחר היציאה מהבית. זאת השאלה

הזוכה הגדול של העונה הוא\היא!?
בואו להצביע בסקר הקובע ברשת! לחצו כאן

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות