לא תאמינו: ככה באמת הגיבו הדיירים לזכייה של אורן חזן בגמר הגדול!

לא תאמינו: ככה באמת הגיבו הדיירים לזכייה של אורן חזן בגמר הגדול!

השמועה אומרת...

שתפו

לא תאמינו: ככה באמת הגיבו הדיירים לזכייה של אורן חזן בגמר הגדול!

האם אווירת הלאבי דאבי שהציגו בשידור החי רגע לאחר שיצא אורן חזן מבית “האח הגדול VIP” בתור המנצח הגדול הייתה אותנטית מצד הדיירים ומודחי העונה שנראו מוחאים כפיים ומריעים ביציע? כנראה שלא ממש אם לשפוט מהקטע הבא שפורסם ברשת אמש.

 

חזן שיחגוג בקרוב את יום הולדתו ה-40 הצליח לגבור ולהשאיר אבק ללא מעט דיירים שהתמודדו מולו בריאלטי המדובר ויצא בתור המנצח הגדול ואף גילה שהוא מכין לאזרחי עם ישראל קאמבק נוסף לחיים בפוליטיים בקרוב.

[quads id=”3″]

אך עכשיו נראה שלא מעט דיירים איתם התכסח חזן בבית וגם כאלה שלא, לא ממש פרגנו לזכייתו ונשארו ישובים וגם לא מחאו כפיים ברגע ההכרזה על זכייתו. מי הדיירים? שימו לב לסרטון שלפניכם:

בשידור החי בערוץ 13 של גמר “האח הגדול VIP” שגרף נתון רייטינג עם שיא שלילי של 15.4%, נראו כל דיירי העונה כאשר עם עומדים ומוחאים כפיים בזמן שאורן חזן יורד ממדרגות בית האח לעבר המנחים והקונפטי. היה נראה בסרטון של רגע ההכרזה המדויק שלא מעט דיירים ודיירות פחות התלהבו ממעמד הזכייה של חזן.

לא תאמינו: ככה באמת הגיבו הדיירים לזכייה של אורן חזן בגמר הגדול!
זו תגובת הדיירים ששודרה בערוץ 13 באירוע הגמר – שונה מהתגובה ברגע ההכרזה עצמו

בתגובות לאותו סרטון תגובה של הדיירים לזכייתו של חזן עלו לא מעט ביקורות ותגובות מגולשים צעירים בטיקטוק שפחות אהבו את חוסר הפרגון:“המכשפה ישבה כאילו היא ראש ממשלת האח הגדול איזה מפחידה המירי הזאת אין מפחידה כזאת” כתב גולש בשם יהודי גאה.

 

“טיטי הכי חמודה כל השאר סתם חבורת חארות רעים מה רע לכם אם הייתם זוכים הוא היה מפרגן לכם😡😡😡” כתבה גולשת אחרת בתור אלינור. מנגד הייתה גם גולשת שהזדהתה עם הדיירים שלא התלהבו מנצונו של חזן:“תכלס גם אני הייתי ככה מבואס לא הגיע לאורן וחשבתי שאני מדמיין לרגע שזה באמת קורה נכשלנו כחברה שנתנו לאדם הזה לזכות”.

גם יוצא “האח הגדול” ניר אבישי כהן העלה סטורי פחות מפרגן לנצחנו של חזן וכתב:”פרצופה של המדינה” על גבי רגע שחור. שכזכור, חזן נכנס להתעמת עם אבישי כהן על רקע דעותיו הפוליטיות ועברו לפני כ-3 עונות כאשר נכנס חזן כדייר זמני בלבד לבית.

[quads id=”5″]

מי שכן החליט לפרגן לנצחון של חזן היה דייר העונה הקודמת יהודה יצחקוב שאף עודד הצבעות לחזן רגע לפני הגמר הגדול יחד עם בת זוגתו, אלמוג חדד.

לא תאמינו: ככה באמת הגיבו הדיירים לזכייה של אורן חזן בגמר הגדול!
פרגן לאורן חזן על הזכייה: יהודה יצחקוב בסטורי שלו עם אלמוג חדד

 

 

בסלפי דווקא היה פרגון? רומי גיאור ואורן חזן אחרי הזכייה

 

אורן חזן ברגע היציאה מהבית כזוכה הגדול של העונה. היה ממוקם במקום הראשון בכל סקרי שמועה מאז הפיצוץ עם מאיה

1 תגובה
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
אלעד אלקיים
11 חודשים

אורן לא הפייבוריט שלי בלשון המעטה, אבל, הנימוס מחייב למחוא כפיים. טוב, הישראלים לא מכירים מה זה נימוס!!!