אחרי הזכייה: אורן חזן שובר את הרשת בלייב חושפני "היה להם קשה לראות שזכיתי"

אחרי הזכייה: אורן חזן שובר את הרשת בלייב חושפני “היה להם קשה לראות שזכיתי”

השמועה אומרת...

שתפו

אחרי הזכייה: אורן חזן שובר את הרשת בלייב חושפני "היה להם קשה לראות שזכיתי"

גם אם התחברתם לזוכה העונה האחרונה של “האח הגדול VIP”, אורן חזן, וגם אם לא. אי אפשרי לכפור בעובדה מאוד ברורה. הבן אדם הצליח להקסים ולסחוף אחריו לא מעט מעריצים ותומכים שהביאו אותו לניצחון על אף הצקצוקים.

 

יממה אחרי הגמר והזכייה עלה חזן בלייב פריקה ותודה למעריצים שמצליח להגיע לכמעט 150 אלף צפיות בפייסבוק בתוך פחות מיממה! אפשר להגיד שהדמות שעד כה הייתה מזוהה בעולם הפוליטי עם לא מעט כותרות מרעישות. הצליחה לסחוב עונה שלמה על גבה(שרית ותמיר אישרו) ועכשיו גם לחשוף מספר דברים מאוד מעניינים בלייב שלו כולל – את מי באמת רצה לצידו בגמר הגדול??

[quads id=”3″]

אחרי הזכייה: אורן חזן שובר את הרשת בנאום לאומה וחושף סודות מהבית!
תהיה סולחה עם מירי ומאיה? המסר של אורן היה יחסית סלחני

אורן סיפר איך הופתע מהחוויה הלא פשוטה בבית:“כשהתחלתי את החוויה והגעתי לחדר ‘האח הגדול’ בפעם הראשונה אמרתי לעצמי, באמת עם טיפה יהורה.. ‘קטן עלי’. אני עברתי את הכנסת, התמודדתי מול אנשים רציניים, חכמים, כרישים טורפים.. אבל האמת שהחוויה הזאת מאוד קשה ומאוד מורכבת. אני לא בטוח אם אתם מבינים ויודעים עד כמה זה קשה בפנים.”

 

ואז הוסיף המלצה עם עקיצונת לחלק מהדיירים איתם עבר חוויה קשה, בלי להזכיר שמות:“לא כל מי שמסתכל על זה בחוץ וכל כך רוצה להיות שם זה בשבילו.. אתם צריכים לחשוב טוב טוב טוב.. מספיק להסתכל על חלק מדיירי העונה כדי להבין האם המקום הזה יעשה לכם טוב או יקח אותכם למקום מאוד מאוד מאוד רע!! שלא לומר נורא!”

עוד הוסיף חזן בהמשך איך ידע מראש לאן הוא נכנס ואיך לא זכה לפרגון כזכה מדיירי הבית:“לבית האח הגדול הגעתי לאולפן עם מצלמות, שם ידעתי שאני פוגש לא חברים ולא משפחה אם כי מתמודדים שרוצים לנצח. עד כמה? מספיק היה לראות שכשזכינו היה להם אפילו קשה לברך. ואתם יודעים מה? זה בסדר. אני מבין אותם. הם רצו להיות שם במקומי.”

 

עוד חזן חשף מי היו הדיירים שכן היה ראויים לעמוד לצידו בגמר הגדול וטען שנעשה למתמודד ג’קו אייזנברג עוול גדול:“נעשה לג’קו אייזנברג עוול לאומי אדיר, אם לא הדיירים עם שנאת החינם וקטנות רוח הכל כך בולטת. ג’קו היה זוכה להיות לצידי בגמר ואני רציתי שזה יקרה. היה לי חום שג’קו אייזנברג וטיטי איינאו יהיו לצידי בגמר יחד עם תמיר ורדי. זו לדעתי הייתה צריכה להיות רביעיית הגמר!” 

אחרי הזכייה: אורן חזן שובר את הרשת בנאום לאומה וחושף סודות מהבית!

צפו בלייב המלא של אורן חזן בפייסבוק, הלייב הבא שלו יעלה כאמור מחר(שישי) ובו יענה לשאלות המעריצים ואולי גם למי שפחות אוהד ותומך? נמשיך לעדכן:

[quads id=”5″]

0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות