חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.

“היה לי רע, היה לי קשה” מירי כהן חושפת מה קרה לה בעקבות האח הגדול!

השמועה אומרת...

שתפו

נראה שמאז שהודחה מירי כהן מבית “האח הגדול” בתור המודחת השמינית בעונה החולפת, חשבון האינסטגרם שלה הפך למאוד פופולרי כמו כן ההתעניינות הגוברת מצד מעריצים או סתם אנשים סקרנים במיוחד שהחליטו לשאול אותה לא מעט שאלות, שאלות שהיא מקבלת עליהן “אלפי הודעות” לדברי כהן, עכשיו היא עונה כמעט על הכל.

 

מירי נשאלה מדוע ניסו להוציא אותה בשידורים המרכזיים והערוכים בערוץ 13 כדמות שהיא לא היא, או בעצם לא כפי שהצופים ראו בערוץ 26 ולמירי בהחלט היה מה לענות על זה והיא כנראה לא ממש אהבה את התוכניות הערוכות?

[quads id=”3″]

“אני מקבלת אלפי הודעות מהסוג הזה, וכן אני מסכימה עם זה שהדמות של כפי שהיתה במציאות ובערוץ 26 היתה שונה בתכלית מה’דמות’ שניסו ליצור לי בתוכנית הערוכה. אבל מי שמכיר אותי ומי שצפה בערוץ 26 יודע בדיוק מי אני ואיזה ערכים ועקרונות יש לי. אבל כמו שכבר אמרתי. זה היה וזה נגמר והכל מאחוריי ברוך השם.”

"היה לי רע, היה לי קשה" מירי כהן חושפת מה קרה לה בעקבות האח הגדול!
בתוכנית הערוכה ניסו ליצור לה “דמות”? כך טוענת מירי כהן בסטורי

עוד נושא מאוד מרכזי בו עסקה מירי בתגובות לשואלים בסטורי הוא נושא הירידה במשקל שלה. מירי טענה שרזתה כמעט 7 קילו בבית “האח הגדול” והספיקה להשיב למשקלה מאז החזרה הביתה, 2 קילוגרמים מתוך ה-7. אך מה הייתה הסיבה לירידה הפתאומית במשקל בבית? נראה שגם לכך יש תשובה.

 

מירי החליטה לחשוף מדוע רזתה כך בבית “האח הגדול” והיא לא חסכה בביקורת על החוויה הקשה שעברה:“כשטוב לי אני אוכלת, כשרע לי אני לא מסוגלת לאכול. וזה מה שקרה לי. היה לי רע. היה לי קשה. התמודדתי עם קושי שמעולם לא חוויתי ולא יכולתי לאכול. יש דברים שלא יכולתם לראות ושאתם לא יודעים כרגע.”

מה קרה למירי כהן בעקבות ההשתתפות באח הגדול? "היה לי רע, היה לי קשה"
ירדה 7 קילו בבית האח הגדול, הקושי עשה את שלו?

עוד הוסיפה וחשפה מירי שזה כמעט עלה לה בעזיבה מהבית:“חייבת לציין שהרופאים באח הגדול זיהו את הירידה הדרסטית שלי במשקל וגם המשפחה שלי פנו להפקה כשראו על המסך את הירידה של במשקל. הרופאים דאגו לשקול אותי כל כמה ימים ואף העירו לי שאם אמשיך לרדת במשקל אאלץ לעזוב את התוכנית”

 

ומה לגבי עניין הבכי? גם לשאלה האם היא בוכה הרבה בחיים האמיתיים שלה ענתה מירי:“אני מאוד רגישה לבכות זאת לא חולשה! בחיים האמיתיים אני בוכה כשקשה לי, כשרע לי, כשעצוב לי, כשאני מתרגשת מדברים טובים, וגם כשאני נפגעת וזה קורה לעיתים רחוקות וזה לגיטימי בהחלט”

[quads id=”5″]

"היה לי רע, היה לי קשה" מירי כהן חושפת מה קרה לה בעקבות האח הגדול!
עוד 5 קילו עליה כדי לחזור למשקל שלפני האח לדברי מירי בסטורי

והוסיפה נימוק מדוע מצאה נחמה בבכי בבית המפורסם:“הבכי עבורי במקום שהייתי בו היה דרך התמודדות ופורקן. הרגשות הקשים שהתמודדתי איתם. יש כאלה שצועקים. יש כאלה שפוגעים. יש כאלה ששותקים. יש כאלה שבוכים וכל אחת מהדרכים היא דרך התמודדות במצבי קיצון רגשיים של כל אחד ואחת מאיתנו”

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות