חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

תמיר ורדי מגיב למתקפת התומכים הזועמים ברשת שטענו:”הוא צריך להתבייש!”

השמועה אומרת...

שתפו

הדייר הכי צבעוני של העונה שהגיע בפעם ה-2 למקום השני בגמר “האח הגדול”, תמיר ורדי אומנם זכה ללא מעט תמיכה וקמפיינים של הצבעה למענו כשהיה בבית המפורסם במדינה. אך קצת יותר משבוע לאחר היציאה מהבית עלו טענות מחלק מהתומכים ומנהלי הקבוצות שלו שטענו לא נתן להם יחס והוקרה ויצאו בפוסטים קשים!

 

בקבוצה המרכזית שתמכה בתמיר ורדי במהלך העונה החולפת “האמת בלתי מנוצחת” כבר הספיקו להסיר את קמע העונה האחרונה שלהם בעקבות הסיפור שהתגלגל ואף הגיע למצב בו אחד המנהלים יצא נגד תמיר בלייב כעוס במיוחד ואף טען להתנהגות מתנשאת מצדו וחוסר הוקרה לתומכים:“הוא הוליך את כולנו שולל!” והוסיף כי:“כל בן אדם שחושב שהשמש זורחת לו מה* יבין שהשמש לא זורחת לו מה*”.

[quads id=”3″]

מנהלת נוספת כתבה:“בזמן שכל הדיירים שיצאו העונה וגם בעונות קודמות מפרגנים ומחבקים את התומכים שלהם,אנחנו לא קיבלנו יחס בכלל” והוסיפה:“בזמן שדיירים אחרים עושים לייבים,שולחים סרטונים ומדברים בקבוצות,לא זכינו למילה טובה בפוסט אחד כללי לקבוצה. חבל……אבל זה שלו וזה מה שהוא בחר”.

 

ונראה שחוסר הפרגון חזרה של ורדי לתומכים לדבריהם בטווח הזמן מהיציאה מהבית עד לרגע כתיבת הפוסטים הזועמים היה לגמרי קשור בכך שורדי עצמו לא העלה סרטון תמיכה כפי שנהוג ע”י כל מועמד שזכה לתמיכה בקבוצות הפייסבוק. מעריצה נוספת אף הוסיפה:“אם אנחנו לא ראש מעייניו של תמיר אז כל ההתנהלות שלו בבית האח הגדול היה הצגה למצלמות… שחקן בשקל !!! לא שווה התייחסות! תתבייש תמיר ורדי”

 

ורדי עצמו החליטה להגיב לדברים אלו ונוספים שנכתבו ונאמרו עליו בקבוצות התמיכה והרשתות החברתיות והסערה שהפתחה ומסר לשמועה באופן בלעדי את הדברים הבאים:“קודם כל אני רוצה לאחל לכולם שנה טובה. הגבתי, אתמול כתבתי פוסט אצלי בפיד. אין לי פייסבוק כרגע. הפייסבוק שלי אין לו גישה. וכל מה שאני כותב מהאינסטגרם אוטומטית עובר לפייסבוק. לכן אני עוד לא הגבתי לקבוצות.”

 

והוסיף:“אני עדיין מתאושש. ישר נחתתי לילדים. ואני משלים איתם פערים ותעשו טוב, יהיה טוב. ושוב לא הייתה לי שום כוונה רעה. פשוט גם חג, גם יצאתי. גם משלים פערים עם הילדים, עוד לא הספקתי.  אני באמת לא מבין כאילו.. ואתמול פרסם פוסט אצלי בפיד. זה קצת חורה לי כל העניין הזה”.

[quads id=”5″]

לאחר הסערה ופוסט התגובה של תמיר בשמועה באינסטגרם, נראה כי ורדי ומנהלי הקבוצה בפייסבוק הגיעו למגעים וסולחה? מטעם ניישטדט אלה מנהלת “האמת בלתי מנוצחת” נמסר:“בעקבות כל הפוסטים שיצאו בקבוצה תמיר פנה אלינו על מנת להסביר את יא הבנה הגדולה שהיתה ובשעות הקרובות תמיר ישלח סרטון לקבוצה האמת בילתי מנוצחת.”

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות