חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
"את לא מתביישת? אמא לשישה ילדים": גל רובין חטפה מהגולשים והשיבה אש

“את לא מתביישת? אמא לשישה ילדים”: גל רובין חטפה מהגולשים והשיבה אש

צילום: Paz Machlebani

השמועה אומרת...

פיינליסטית “הישרדות” בסך הכל רצתה לשתף את עוקביה ברוטינת הבוקר שלה במטבח. אך נראה שחלק מעוקביה התמקדו דווקא בחוסר הצניעות שלה לטענתם – היא לא נשארה אדישה וקטלה חזרה.

שתפו

כוכבת “הישרדות” והאם היחידנית, גל רובין החליטה להעלות סרטון ובו ממחישה כיצד היא פותחת את הבוקר בהכנת שש חביתות לששת ילדיה. אך מה שנראה לרבים מעוקביה כסרטון חמוד וידידותי הפך עד מהרה לשדה קרב של ממש.

 

מספר עוקבים החליטו להתמקד דווקא במלבושה של רובין במזמן מלאכת השף שלה. אחת הכותבות הגיבה לה: “נירא לך סבבה עם זה שהפטמות שלך מוצגות לעיני כל ישראל?” גולשת אחרת חידדה: “את לא מתביישת שכל הפטמות שלך בחוץ אמא ל6 ילדים????”.

"את לא מתביישת? אמא לשישה ילדים": גל רובין חטפה מהגולשים והשיבה אש
צילום מסך מתוך הרילס באינסטגרם של גל רובין שעורר ביקורת.

גולשת נוספת יצאה בביקורת לרובין: “נראת בחורה שמחפשת וצמאה לצומי יותר מאשר להראות כמה שהיא אמא נהדרת. עצוב מאוד שזאת הדרך היום של בנות ישראל, במיוחד אחרי מה שקרה לעם שלנו ב7.10”.

 

רובין החליטה שהיא מקדישה תגובה ספציפית לאותן מבקרים ברילס שהעלתה ושיתפה: “לא נוהגת להאכיל אנשים עם כפית, רק רוצה לחדד שלדעתי התקופה אמורה ליישר אנשים, לדעת להסתכל חיובי, למנן ביקורת ושיפוטיות”.

 

“לא משהו שאני לא רגילה אליו בלית ברירה, פשוט מרחמת על מי שההרגלים שלו לראות את הדברים השליליים, שגם כאן מדומיינים. בכל אופן, סה’כ הכנתי לילדים את הפס הקבוע. כל התגובות המביעות.. סה’כ מעידות עליכם”.

"את לא מתביישת? אמא לשישה ילדים": גל רובין חטפה מהגולשים והשיבה אש
גל רובין מגיבה לגולשים שיצאו בביקורת באינסטגרם.

גל סיכמה: “אני שמחה על ההשקפה הנקייה שלי. מאחלת לכולם לעשות תהליך עם עצמם, זה אוטומטית משליך גם על הסביבה. שאו ברכה, תהיו טובים. זה פונה רק לקומץ הקטן והממורמר בתוך כל הטוב שיש”.

Subscribe
Notify of
guest
16 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
שירה
שירה
2 חודשים

כל הסטורי כנראה רק להראות את הגוף החשוף שלה. נשים קמות בבוקר וחושבות רק מה יפרסמו ועושות זאת גם כשהם מכינות ארוחת בוקר לילדים. … תמוה. מוזר. מאוס.

גלית
גלית
2 חודשים

הבחורה מהממת, בת 33 . הייתה נשואה מגיל 17 ולא מאושרת ברוב הזמן ועכשיו סוף סוף בכמה שנים האחרונות חיה את החיים שלה ושמחה בחלקה. תניחו לה !

טולי
טולי
2 חודשים

טוב גל הנה קיבלת קצת פרסום עוד אחת שעפה על עצמה. לא צריך כל דבר לפרסם בכדי להתפרסם ממנו נו אז מה אם כתבו לך הערות הרי זו המטרה של הרשתות שגם אם העוקבים שלך מאירים זו הדרך של הפרסום שלך לטוב ולרע יאלה אנחנו בימים כל כך קשים למה כל השנאת חינם הזו חלאס