חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
נופר מור במסר זועם: "איפה קיים דבר כזה ריבונו של עולם!"

נופר מור במסר זועם: “איפה קיים דבר כזה ריבונו של עולם!”

השמועה אומרת...

פיגוע הירי בכניסה לירושלים הבוקר(חמישי), גרם לטלטלה ותחושות כעס קשות במרחב הציבורי. גם לא מעט מפורסמים יצאו במסרים נוקבים לאור המצב שבין כה מורכב, לרבות נופר מור שהתפוצצה מול עוקביה.

שתפו

שלושה נרצחים ושבעה פצועים, זה המחיר שגבו היום המחבלים שהגיעו לפגע ע”י רכב ונשקים חמים בצומת בירושלים. עוד נחשף כי האחים שבצעו את הפיגוע הקשה מזוהים עם ארגון החמאס, דבר שהוסיף לרוחות לסעור לנוכח הרגיעה ברצועת עזה.

 

נופר מור החליטה לשתף את תמונת המחבלים שבצעו את הפיגוע הרצחני בירושלים: האחים מוראד ואברהים נמר. וזאת לצד הדברים שפתחה בצורה החריפה הבאה: “פני השטן, עונש מוות למחבלים!”.

נופר מור במסר זועם: "איפה קיים דבר כזה ריבונו של עולם!"
נופר מור, צילום מתוך: אינסטגרם

“לא לשלוח לכלא שלנו שהוא מלון 5 כוכבים בשבילם ומקבלים השכלה חינם! איפה קיים דבר כזה ריבונו של עולם?”. נופר לא הסתפקה בתגובה הזועמת הזאת והוסיפה בסטורי נוסף:

 

“במיידי! עונש מוות למחבלים וגירוש המשפחות לקיבינימט! איך הגיוני שמחבלים משתחררים ואשכרה חוזרים לגור בבתיהם בשכנות ליהודים כאילו כלום!? אין ביטחון אין!”.

נופר מור במסר זועם: "איפה קיים דבר כזה ריבונו של עולם!"
מתוך הסטורי של נופר מור באינסטגרם.

גם יוצא “האח הגדול” גיא איתן החליט להביע דעה חריפה בעקבות הפיגוע הרצחני: “דין מזרח ירושלים כדין עזה. אי אפשר לחיות ולהתנהל יום יום בידיעה שקיים גם אויב מבחוץ וגם אויב מבפנים. אם מקבלי ההחלטות לא יודעים או יכולים להגן עלינו ולטפל בצרה הצרורה הזאת”.

 

“שיטפלו בבעיה מהשורש ויעקרו את המשתפים האלו מהחיים שלנו. כל אחד שינסה לבצע פיגוע אוטומטית שייזרק לעזה ללא יכולת חזרה. ואז הם גם לא שהידים כמו שהם רוצים להיות וגם לא מהווים איום עבורנו”.

 

“חבורה של חמורים מנהלים את המדינה שזה כבר הזייה. כמה חורים בדלי אפשר לסתום. בסוף לא יישאר על מי להגן בגלל ההתנהלות ההזויה שלכם”.

נופר מור במסר זועם: "איפה קיים דבר כזה ריבונו של עולם!"
מתוך הסטורי של גיא איתן באינסטגרם

Subscribe
Notify of
guest
9 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
האח הגדול
האח הגדול
2 חודשים

כל הפליטים הפכו להיות יועצי עצות.

זורי
זורי
2 חודשים

נופר מור בכול מחיר את רוצה לחזור לפרסם את עצמך
סליחה תתגיסי למשטרה. את את קשורה לכול דבר. זה איום נורא מה שקרה . אסור לשים את המחבלים להעלאת מקבלים 4 ארוחות ביום. עושים תוארים ולא למדו כיתה אני . אבל יש בעיה עם המשטרה ועם השר שלה. תתעסקי ביופי שאת עושה. עדיף

אביב
אביב
2 חודשים

נו עוד פרשנית אולי תתעסקו במשהו אחר ולא רק לבקר בקורת טיפשית?