חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
אדל בספלוב חושפת: "אף אחד לא יודע מה אנחנו עוברות בבית"

אדל בספלוב חושפת: “אף אחד לא יודע מה אנחנו עוברות בבית”

השמועה אומרת...

כוכבת הריאלטי ואושיית הרשת התארחה בפודקאסט הרכילות “הברזייה” של בר זגה והשיבה ללא מעט שאלות נוקבות במיוחד. בין התגובות שלה, יצאה להגנת משפיעניות הרשת שהיו פחות מאורעות בהסברה בזמן המלחמה.

שתפו

אדל בספלוב החליטה להשיב ללא מעט שאלות מסקרנות שהעלו תהיות אצל רבים מהגולשים. בין היתר נשאלה בפודקאסט “הברזייה” עם בר זגה בסוגיית המשפיעניות שלא היו מעורבות בעניין ההסברה למען ישראל במהלך המלחמה והאם זה לגיטימי?

 

אדל החליטה לשתף את דעותיה בעניין: “אני רוצה להסביר מסר אחד מאוד ברור לכולם. אנחנו אומנם משפיעניות, כוכבות ריאלטי. כל אחת והזה שלה, אף אחד לא יודע מה אנחנו עוברות בבית אז אי אפשר לשפוט כל בן אדם”.

אדל בספלוב חושפת: "אף אחד לא יודע מה אנחנו עוברות בבית"

והוסיפה: “ואם אותה משפיענית נכנסה לדיכאון מטורף בבית שלה? אנחנו לא יודעים מה היא עברה. יש גם כאלה שטסו לחו’ל ושואלים למה היא טסה לחו’ל? יש נשים שחוו חרדה מטורפת באותם ימים ורק רצו לברוח מהמדינה!”.

 

“בין אם זה נכון או לא, זה לא מעניין. אני לא יודעת מה אותה משפיענית עוברת בבית שלה. יש לה ילדים, משפחה. אנחנו לא יודעים איפה בכל אחד זה פוגע! אז יש משפיעניות כמוני, כמו עינב, כמו דנית ועוד המון אנשים שלקחו את מערך ההסברה הזה לידיים שלהם ולא הפסיקו לפרסם”.

אדל בספלוב חושפת: "אף אחד לא יודע מה אנחנו עוברות בבית"

“אנחנו אנשים שיכול להיות קצת יותר חזקים. יש משפיעניות שלך תדע, בכו ימים ולילות. הסתגרו, נכנסו לדיכאון. זה פגע להם במשפחה, זה פגע להם בבית. אנחנו לא יודעים מה קורה.. זוגיות, נישואים”.

 

“הדבר האחרון שאני אעשה בתור אדל, היום אישה נשואה 5 שנים, 11 שנים בזוגיות, שני ילדים. אין סיכוי שאני אשפוט לא משנה מי זאת לטוב או לרע, זה לא מעניין אותי!”.

אדל בספלוב חושפת: "אף אחד לא יודע מה אנחנו עוברות בבית"

אדל סיכמה והוסיפה דגומה: “חמותי האהובה היקרה שלי נכנסה ממש לחרדות, לא יכלה לצאת מהבית. ז’תומרת יש אנשים שלא הצליחו לצאת מהבית שלהם. אני יודעת מה המשפיענית הזאת עברה בבית שלה באותם ימים? למה שאני אשפוט אותה. שכל אחד תעשה מה שטוב לה והיא רואה לנכון”.

Subscribe
Notify of
guest
8 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
עלמה
עלמה
2 חודשים

סגנון דיבור וכתיבה של אהבלה.
את מי את מעניינת?!איזה משפיענית את ומה ההשפעה שלך?
את חיה בללה לנד.

יעל
יעל
2 חודשים

שאלה : איך כל הטפשות הפכו להיקרא “משפיעניות”?
מדוע הנשתתפות שלהן בריאליטי מעניקה להן את התואר “כוכבת”? רובן שם התגלו במלוא עליבותן…

בעעעע
בעעעע
2 חודשים

עוד צ’אחלה שמחפשת צומי ולייקים. שחררי