חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
טילטיל בדמעות בגיוס בנו לקרבי: "אני כאן לשמור על המשפחה, אתה תשמור על כל העם"

טילטיל בדמעות בגיוס בנו לקרבי: “אני כאן לשמור על המשפחה, אתה תשמור על כל העם”

השמועה אומרת...

כוכב הריאלטי ומנחה הטלוויזיה האהוב העלה פוסט מרגש לרגל גיוס בנו היחיד לצבא הגנה ישראל. וגם חשף כיצד הגיב כשהבין שהוא מעוניין להתגייס ליחידה קרבית.

שתפו

המנחה האהוב לירון אורפלי או אם תרצו, טילטיל. החליטה לשתף את עוקביו בפוסט פריקה מרגש לאור גיוס בנו לצה”ל. במהלך אחד הקטעים התפרק לצידו בדמעות: “בהצלחה, תשמור על עצמך. אתה הגבר הכי חזק שאני מכיר. אני כאן לשמור על המשפחה, אתה תשמור על כל העם!”.

 

טילטיל שיתף את עוקביו בדברים הבאים בפוסט שהעלה לרשת האינסטגרם: “הבן שלי התגייס היום לצבא ההגנה לישראל. היו לי כמה רגעים מרגשים בחיים, ואפילו ברגע אחד כזה אתם הייתם שותפים, והיום התווסף לי בשעה טובה עוד רגע כזה, שהבן היחידי שלי יוסי התגייס לצבא ההגנה לישראל”.

טילטיל בדמעות בגיוס בנו לקרבי: "אני כאן לשמור על המשפחה, אתה תשמור על כל העם"
לירון טילטיל, אשתו ורד והילדים. צילום: אינסטגרם

“ואת האמת לומר, אני בהתרגשות שיא. אני לעולם אני לא אשכח כששאלתי את יוסי מה הוא רוצה לעשות בצבא הוא ענה לי, במילים האלה, אתה זה שכל היום מרים ללוחמים משמח אותם מבקר אותם ואומר שאין על החיילים והלוחמים שלנו, אז אתה שואל אותי מה אני רוצה לעשות בצבא???”.

 

“אני מודה שבאותה הרגע בלעתי את הרוק וחיבקתי אותו. ילד שלי אני רוצה לכתוב לך כאבא שאני גאה בך על הדרך שלך, קודם כל תודה לאמא שלך ורד על כך שהיא ילדה לנו ילד כמוך ועל כל החום האהבה הדאגה והעיצוב שהיא העניקה לך”.

טילטיל בדמעות בגיוס בנו לקרבי: "אני כאן לשמור על המשפחה, אתה תשמור על כל העם"
צילום: אינסטגרם

“לסבתא וסבא שכל ילדותך גדלת בביתם ונתנו לך את החיים ד’א עד עצם היום הזה, בן שלי, אני בטוח שתצליח להגיע למטרות שסימנת לעצמך ואחת מהן היא להגיע לאחת מהיחידות החי’ר שאתה כל כך רוצה”.

 

“אני בטוח באלף אחוזים שהמפקדים שלך הולכים להיות מבסוטים ממך, ובנימה אישית אני רוצה לומר לכם עוקבים יקרים שלי, דווקא בימים כאלה לא פשוטים של מלחמה, של חטופים, נעדרים ושל חוסר ודאות לכלום  אני גאה לשלוח את הבן שלי לשרת את מדינת ישראל”.

Subscribe
Notify of
guest
4 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
יפעת
יפעת
3 חודשים

בשעה טובה ובהצלחה.
שכל החיילים יחזרו לשלום לביתם בריאים ושלמים.

סביח
סביח
3 חודשים

לך לשלום ותחזור לשלום אתה וכול חיילי צבא הגנה לישראל אמן

כנרת
כנרת
3 חודשים

בשעה טובה !!!