חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
יוצא הישרדות נגד סתיו קצין: "מתבייש בשבילך, צר לי עלייך"

יוצא הישרדות נגד סתיו קצין: “מתבייש בשבילך, צר לי עלייך”

השמועה אומרת...

כוכבת “האח הגדול” שמצליחה לייצר לא מעט פרובוקציות ברשתות החברתיות בשבועות האחרונים. העלתה אמש סרטון הומוריסטי שבז לתומכי פלסטין, אך לא כל התגובות היו מרימות. גם שדרן הרדיו וכוכב הריאלטי לא חסך בביקורת חריפה.

שתפו

פייניליסטית “האח הגדול” והברבי המפורסמת סתיו קצין, החליטה לשתף אמש פעולה עם הקומיקאית והשחקנית שיר זהבי. השתיים רקמו סרטון שבו סתיו חזרה לימי השיזוף בבית המפורסם והתעמתה לכאורה עם תומכת פלסטין.

 

הסרטון שהחזיר רבים לימי המריבות בבית “האח הגדול” הצליח לשעשע רבים, ומנגד לא מעט גולשים זעמו מתוכנו ויצאו על סתיו קצין בביקורות חריפות. גם יוצא “הישרדות” ושדרן הרדיו, דניאל ציוני היה מבין הקוטלים והחליט להגיב לסתיו באופן הבא:

יוצא הישרדות נגד סתיו קצין: "מתבייש בשבילך, צר לי עלייך"
סתיו קצין והקומיקאית שיר זהבי בסרטון המדובר. צילום: אינסטגרם

“סתיו קצין מותק, אותי לימדו שמה שאדם עושה לעצמו, אלף שונאים לא יעשו לא. את הנזק שלך באח הגדול עשית ואת הפייק ראינו. ועכשיו כדי להישאר בכותרות עוד דקה ורבע את משתמשת בגוף הלא אטרקטיבי שלך וברמת המשכל הנמוכה שאת מזוהה איתה?”

 

ציוני הוסיף: “אנחנו בימים של מלחמה. משפחות חטופים עוברות רגעים מורטי עצבי. לוחמות ולוחמים לא רואים את הבית. ואת? מה את? כנראה שכלום, חייבת סדרת חינוך. מתבייש בשבילך, צר לי עלייך”.

יוצא הישרדות נגד סתיו קצין: "מתבייש בשבילך, צר לי עלייך"
צילום: מיכה לובטון

לפוסט בנושא שעלה בעמוד “קים קונקשנ’ס” ברשת האינסטגרם אחת הגולשות יצאה להגנת סתיו: “מה אתם מבלבלים את השכל? אתם יודעים מה היא עשתה מתחילת המלחמה?? כמה היא הלכה ותרמה לעוטף עזה, לילדים שם ושמחה אותם. פגשה ילדים שפינו אותם והלכה כל פעם למקום אחר כדי לעזור ולתרום! חלאס להיות רעים”.

 

גולשת אחרת חיזקה את ציוני וכתבה בתגובה: “מאוד אהבתי אותה, אך הוא בהחלט צודק. שמתי לב שמלבד עצמה וחושפנותה, כלום לא באמת מעניין אותה. חבל בשבילה!!! ממש אכזבה”.

יוצא הישרדות נגד סתיו קצין: "מתבייש בשבילך, צר לי עלייך"
סתיו קצין. צילום: אינסטגרם

 

Subscribe
Notify of
guest
24 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
דיי
דיי
3 חודשים

סתיו שחררי אותנו כבר! סבלנו ממך מספיק.
כמו לאחר היפה והחנון כך גם עכשיו = את לא מעניינת.
בחורה בלתי נסבלת וחולת צומי

מיכל
מיכל
3 חודשים

היא כל כך עלובה.
מנסה בכוח להישאר בכותרות.

עופרה
עופרה
3 חודשים

צודק בהחלט,החורה לכ כלוונטית