חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
"אתם הרוסים יותר גרועים מחמאס": אדל בספלוב חטפה והגיבה בהתאם

“אתם הרוסים יותר גרועים מחמאס”: אדל בספלוב חטפה והגיבה בהתאם

השמועה אומרת...

המתקפה נגד אושית הרשת הגיע מלא מעט חזיתות לאחר שנחשפה ההקלטה ובה ביקשה שגן ילדיה יהיה נטול ילדים ערבים. אחת הגולשות יצאה על המוצא הרוסי שלה בטענות קשות, וגם כאן אדל לא נותרה אדישה.

שתפו

אדל בספלוב נמצאת מאז אמש(ראשון) תחת סערה תקשורתית לאחר ששיחה בינה לבין הורים בקבוצת הגן של הילדים דלפה לרשת. בשיחה היא נשמעת דורשת למנוע מילד ערבי להיות חלק מגן הילדים בו נמצאים ילדיה.

 

באחד מסטוריז התגובה שהעלתה אדל בנושא כתבה: “אני רוסייה ויהודייה, אין לי שום דבר נגד ערביי ישראל”. רק שאחת הגולשות לקחה את המשפט הזה רחוק למדי ויצאה על אדל במתקפה הבאה:

 

“אני מוסלמית גאה ואמות מוסלמית גאה וחיה פה במדינת ישראל. עם אזרחות בדיוק כמו שלך ולא תומכת טרור! תתביישי לך, עלק אומרת את האמת. איזו אמת בדיוק? שיש רוצחים מוסלמים כמו שיש רוצחים יהודים יא מבולבלת”.

"אתם הרוסים יותר גרועים מחמאס": אדל בספלוב חטפה והגיבה בהתאם
אדל בספלוב במסיבת יום ההולדת של אור לוזון אמש. צילום: אינסטגרם

 

ואז ניסתה לעקוץ: “ואל תשכחי שאתם הרוסים רוצחים יותר גרועים מחמאס! אני אוקראינית שהתאסלמה מאוקראינה ושתדעי לך שאתם רוסים טרוריסטים. באתם והרסתם מדינה שלמה”.

 

“באוקראינה עליתם עם טנקים על אנשים, ילדים. רצחתם אותנו על ימין ועל שמאל. על מה את מדברת בכלל יא מפגרת!”. רק שאז אדל השיבה לה: “אני אוקראינית. סורי אם תתבאסי”.

 

והוסיפה בתגובה לאותה גולשת: “ועוד באסה בשבילך. יהודים לעולם אבל לעולם לא עשו טבח בילדים, תינוקות, משפחות חפות מפשע. לא חטפו תינוקות בני 9 חודשים ומעלה. לא אנסו נשים, שחטו אבירי מין של נשים ולא רצו להמשיך את הפירוט”.

"אתם הרוסים יותר גרועים מחמאס": אדל בספלוב חטפה והגיבה בהתאם
אדל בספלוב משיבה לגולשת. צילום: אינסטגרם

אדל סיכמה: “ולכן לעולם אבל לעולם לא לשים את העם היהודי ליד העם הערבי מוסלמי שעשה את הטווח. תודה והמשך יום מקסים אהובה שלי”.

Subscribe
Notify of
guest
4 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
מיכל
מיכל
3 חודשים

אז לכל מי שיצא כאן נגד אדל זאת טעות אדל עשתה בשכל כל הכבוד לאדל תמשיכי ככה מסכימה איתך מוסלמי גוי ערבי ישראלי וואט אבר זה ערבי והם צריכים לחיות מחוץ למדינת ישראל ובשקט כל אחד שעושה קצת בלאגן להוריד זאת הדעה שלי אף אחד לא ישנה אותה בנוסף כל הכבוד לך אדל מלכה אמיתית 👑

ליז
ליז
2 חודשים

חברים תגיעו. מספיק יש בלאגן. אדל דואגת ואפשר להבין. ערביה עם אזרחות ישראלית נפגעת גם אפשר להבין. כרגע כולם בסיר לחץ. אל תעבירו אש בתגובות הקיצוניות לשני הכיוונים למי זה מועיל לאף אחד שבוע טוב לכולם.

ד.ג
ד.ג
2 חודשים

אדל צודקת . גם הערבים שעבדו בבארי היו “נאמנים” אי אפשר לסמוך עליהם.