חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.

מה גרם לעינב בובליל להתפוצץ? “בא לי להקיא! התביישתי לראות את זה”

השמועה אומרת...

אושיית האינסטגרם וכוכבת הריאלטי שהייתה בדרכה לחגוג לבתה את יום הולדת במסעדה בתל אביב, נתקלה במודעה שהצליחה לגרום לה לזעזוע עמוק ולהתפוצץ מול עוקביה.

שתפו

היום של עינב בובליל היה רווי בלא מעט אירועים שאותם תיעדה כדרך קבע לעוקביה ברשתות החברתיות. בחלקו הראשון שיתפה ברכה מרגשת לצד סרטון מפדח של בתה אוריה שחוגגת את יום הולדתה ה-13, דבר שגרם לבתה להישבר בדמעות בסטורי, שגם אותו תיעדה עינב לעוקביה.

 

בתה של עינב דרשה מהאמא למחוק את התיעודים המפחדים בזמן שהיא מתעדת אותה בוכה לצד סטורי ובו כתבה: “תשמעו הילדה מטורללת. איזה דור מוזר, מזל טוב לגיל 13”. למען הסר הספק, עינב שיתפה את עוקביה כי כל התיעודים עוברים אישור של ילדיה לפני שהם עולים לרשתות החברתיות.

מה גרם לעינב בובליל להתפוצץ? "בא לי להקיא! התביישתי לראות את זה"
מתוך הסטורי של עינב בובליל באינסטגרם.

מעט לאחר הדרמה שהתחוללה בביתה של בובליל, המשפחה נסעה כדי לחגוג לבת במסעדת הבשרים “מיתוס” בתל אביב, רק שאז בובליל נתקלה בשלט חוצות פוליטי שהצליח לגרום לה להתפוצץ.

 

עינב שיתפה את עוקביה: “לנסוע באיילון ולראות את כל השלטים האלה בגודל ענק ומטורף בזמן מלחמה, בא לי להקיא! וזה לא קשור לפוליטיקה ולא מה אני חושבת על אחד אחד מהם”.

 

“מלחמה, סתמו ת’פה ותתעסקו בלנצח במקום לזרוע שנאה ופילוג. פשוט בתור ישראלית בזמן מלחמה התביישתי לראות את זה!” סיכמה בובליל.

מה גרם לעינב בובליל להתפוצץ? "בא לי להקיא! התביישתי לראות את זה"
מתוך הסטורי של עינב בובליל באינסטגרם.

ורגע לפני שמשפחת בובליל הגיעה ליעד בתל אביב, תפסה אותם אזעקה במהלך הנסיעה לתל אביב – דבר שהביא לתיעוד דרמטי נוסף מצדה של אם המשפחה שצילמה את הילדות שנכנסו לפאניקה בזמן שהן מנסות למצוא מחסה לצד בניין. עינב הרגיעה אותן: “אתן אשקלוניות תפסיקו!”.

מה גרם לעינב בובליל להתפוצץ? "בא לי להקיא! התביישתי לראות את זה"
תיעוד היירוט באינסטגרם של בובליל.

Subscribe
Notify of
guest
9 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
דיקלה רבד
דיקלה רבד
2 חודשים

גועל נפש כמה קינאה ומרמורים תתפוצצו בשקט

יפה
יפה
2 חודשים

בושה לא יכולים להתאפק עד שתגמר המלחמה וזה החולשה שמראים לערבים
ככל שתמשיכו ככה אנחנו נמשיך לתמוך בביבי אתם אנשים מרעלים שכל מה שמעניין אותכם להפיל את השלטון

נועם
נועם
2 חודשים

כמו שאמרה אנחנו אשקלוניות. לפרחה מדופלמת כמו עינב אין מה לעשות בתל אביב ועוד מעזה להטיף ולהעביר ביקורת. היא לא שייכת והיא כלום ושום דבר .שתישאר בתחום העיר שלה ושם תחגוג לבת שלה. איייכס