חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
"איך נחטפים גם?": התגובות המטרידות שקיבלה החטופה המשוחררת ברשת

“איך נחטפים גם?”: התגובות המטרידות שקיבלה החטופה המשוחררת ברשת

השמועה אומרת...

גלי טרשנסקי ששוחררה משבי החמאס לאחר יותר מ-54 ימים בשבי החמאס בעזה החליטה להתמודד עם החוויה בדרך יצירתית והעלתה סדרה של סרטונים הומוריסטים ברשת הטיקטוק, אך נראה שמה שהתחולל בתגובות הלך רחוק מדי.

שתפו

קרוב לשבוע מאז שגלי טרשנסקי בת ה-13 שוחררה משבי החמאס ושבה להוריה לאחר כ-54 ימים מפרוץ מלחמת חרבות ברזל. כזכור, גלי נחטפה מממ”ד ביתה בקיבוץ בארי ע”י מחבלים שרצחו את אחיה ליאור בן ה-16.

 

שלשום העלתה גלי סרטון ראשון ברשת הטיקטוק שהפך עד מהרה לויראלי והגיע לטופ של הפוריו עם מעל למיליון ומאה אלף צפיות. כותרת הסרטון “החיים דבש שחוזרים מהשבי” כלל קטע ריקוד מחויך לצד חברה ומסר: “שאומרים לי שזה יקר מידי אבל אני בעצם יכולה לקבל הכל בחינם”.

"איך נחטפים גם?": התגובות המטלטלות שקיבלה החטופה המשוחררת ברשת
מתוך הטיקטוק של גלי טרשנסקי

אחד המגיבים כתב לגלי בתגובה: “בטח אתן מתקדמות עכשיו בכיתה בשיעורי ערבית”. והיא השיבה בהומור: “ואי 5 יחידות אני עושה נשבעתתת”.  גולשת אחרת פחות אהבה את הכיוון שלקחה גלי וכתבה לה: “רק צוחקת ומראה לעולם כאילו לא קרה כלום, מנותקת”.

 

בסרטון נוסף שהעלתה אתמול לרשת הטיקטוק שכלל גם הוא קטע ריקוד לצד הכותרת “ההומור של החטופים” עלו לא מעט תגובות מצד הגולשים שהתלהבו מכוכבת הרשת שחזרה מהשבי. אך מנגד היו גם לא מעט תגובות מדאיגות.

"איך נחטפים גם?": התגובות המטלטלות שקיבלה החטופה המשוחררת ברשת
מתוך הטיקטוק של גלי טרשנסקי

אחד המגיבים שזכה ל-5000 לייקים מהגולשים ועשרות תגובות שאל את גלי לאור הצלחתה ברשת החברתית: “באמא שלי איך נחטפים גם?” הגולשים שברובם בני נוער צחקו וזרמו עם התגובה, מגיב נוסף השיב: “חמאס שלום כל העמדות תפוסות, אנא המתן ותענה לפי התור”.

 

גולש אחר ניסה להרגיע בתגובות וכתב: “אפילו לא בצחוק..” אך נראה שרוב התגובות זרמו עם ההומור של גלי. גולשת נוספת כתבה: “פוריו חטופים זה הדבר הכי טוב שקרה בעולם הזה”.  ומגיבה אחרת הסתקרנה: “מעניין אם יש להם קבוצה בוואצאפ ‘חטופי 2023′”.

@1234user59 ההומור של החוטופים🤠#פוריו #עזהלאנד ♬ צליל מקורי – יהלולו

Subscribe
Notify of
guest
18 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
דליה
דליה
2 חודשים

אתם לא מבינים שהיא כרגע בהדחקה ,
היא עדיין לא מסוגלת להתמודד עם מה שעבר עליה .
ואם זה מרגיע אותה ו/ או גורם לה לחייך במקצת אז תנו לה ואל תלעגו לה .

ביג מאמא
ביג מאמא
2 חודשים

הלם

אזרחית
אזרחית
2 חודשים

שתרגע נהרגו חיילים בשביל שיהיה אפשר לשחרר אותם ויש חטופים שעדיין בשבי , קצת צניעות , שתרקוד תשמח אבל לא צריך להעלות את זה לעיני כל. זה נראה כאילו חזרה ממחנה נוער ושהיא נהנתה שם , ואח שלה נרצח היא הזויה.