חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
לינור סביניק נגד יאיר לפיד: "למה על הז*ן שלך, למה לא לעזור?"

לינור סביניק נגד יאיר לפיד: “למה על הז*ן שלך, למה לא לעזור?”

השמועה אומרת...

יוצאת הריאלטי שמרבה להעלות לסדר היום שלה ברשתות החברתיות נושאים פוליטיים ובוערים בתקופת המלחמה. החליטה הפעם לצאת בביקורת חריפה כלפי ראש האופוזיציה בעקבות דברים שמסר בראיון לערוץ הסעודי.

שתפו

כוכבת “האח הגדול” החליטה לשתף מקטע ובו נכתב כי יושב ראש האופוזיציה, יאיר לפיד אמר בראיון לערוץ אל-ערבייה הסעודי כי הרשות הפלסטינית היא המועמדת הטבעית לשלוט בעזה לאחר המלחמה. ואף טען כי יהיה אפשר להחזיר לשולחן את פתרון שתי המדינות.

 

לאחר מכן מתחה ביקורת חריפה כלפי לפיד: “יש לי שאלה. אני הייתי באח הגדול, אני יכולה להיות מחר ללכת להיות ראש ממשלה? לא, נכון? יש לי מודעות, אני מבינה שהעובדה שהייתי בתוכנית טלוויזיה לא אומרת שיש לי את הקישורים, היכולות והבינה להיות ראש ממשלה”.

לינור סביניק נגד יאיר לפיד: "למה על הז*ן שלך, למה לא לעזור?"
מתוך הרילס של לינור סביניק באינסטגרם.

לאחר מכן יצאה למתקפה: “למה ליאיר לפיד מותר? אני עשיתי צבא יותר קרבי ממנו! אתה עולה בתקשורת הערבית ואומר שאתה תדאג שכשתגמר המלחמה יהיו פה שתי מדינות לשני עמים”.

 

לאחר מכן טענה: “הם מתרבים בקצב.. אנחנו לא. זה אומר שעוד עשור או שניים, במשמרת שלנו, בדור שלנו. הם יבואו לפה, ישתלטו על מערכת המשפט, ישתלטו על הרפואה, על הלימודים, על הנדל’ן..”

לינור סביניק נגד יאיר לפיד: "למה על הז*ן שלך, למה לא לעזור?"
לפיד ומזכיר המדינה האמריקאי, אנתוני בלינקן. צילום: אלעד גוטמן

“לאט לאט, אתה ואנשים שלך וכולנו נהפוך להיות העובדים של, הפועלים של, החיילים של, ואולי אפילו הז*נות של. כל מה שהיה לפני שהייתה לנו מדינה וריבונות והסתובבנו מאוימים בעולם, בגלות, יחזור”.

 

בהמשך קטלה בביקורת נוספת: “כל כך חשוב לך מהמדינה, למה לא הצטרפת לקבינט המדיני? למה על הז*ן שלך, למה לא לתרום ולעזור? למה לא לשבת ואולי להועיל בטבח ובמלחמה שאנחנו עוברים?”.

 

לינור סיכמה: “חוץ מלצעוק אתה עושה משהו מועיל חיימי? משהו קטן בשביל המדינה שלך? עדיף לשתוק ולהיחשב כטיפש מאשר לדבר ולהוכיח את זה”.

 

Subscribe
Notify of
guest
11 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
חחדחדחדח
חחדחדחדח
2 חודשים

מה רמת הדיבור המגעילה שלה אין שכל או העיקר כרגע לצאת על מישהו לקבל במה
ה

מ.
מ.
2 חודשים

לינור , כותבים “כישורים” ולא כפי שכתבת.

חחחח
חחחח
2 חודשים

איזה צאחלה זולה וטיפשה. מי את חושבת, יא פרצוף פומפיה? איך רמי ורד בעט אותה אחרי שקלט מי היא ומה שווה.