חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
"בושה, זהו פרצופן האמיתי והמכוער": אילנית לוי מתפוצצת בזעם מול עוקביה

“בושה, זהו פרצופן האמיתי והמכוער”: אילנית לוי מתפוצצת בזעם מול עוקביה

השמועה אומרת...

זו לא הפעם הראשונה שמלכת היופי במיל’ יוצאת בסטורי זועם במיוחד וללא מעצורים ברשת האינסטגרם בתקופת המלחמה הנוכחית. והפעם היא מפנה אצבע מאשימה לנשיאות האוניברסיטאות בארה”ב.

שתפו

אילנית לוי החליטה לצאת שוב בביקורת חריפה והפעם כלפי האנטישמיות הגואה מעבר לים. וזאת כחודש בלבד לאחר שיצאה בזעם ברשתות החברתיות על אישה שתלשה מודעות עם דרישה להחזרת החטופים.

 

לוי ששיתפה את רגשותיה הכאובים מול העוקבים בחלוף הזמן מפרוץ המלחמה ואירוע הזוועות ב-7.10 פתחה בדברים: “עברו חודשיים. הזמן עבר לו, 60 יום חלפו להם אבל אנחנו עדיין שם”. לצד אמוג’י של לב שבור.

"איך? איך? עולם מטומטם!": אילנית לוי מתפוצצת בזעם מול עוקביה
צילום: אינסטגרם

ומיד לאחר מכן יצאה במתקפה כלפי נשיאות האוניברסיטאות האמריקאית. לרבות בעקבות תשובתה העקיפה של המנהלת שהתחמקה בשאלה נוגע לטיפול במקרים של אנטישמיות וקריאות לרצח יהודים.

 

לוי שיתפה את הקטע בו מנהלת האוניברסיטאות בארה”ב מסרבת להגדיר קריאה לרצח העם היהודי כהפרה של חוקיה והקוד האתי של האוניברסיטה ויצאה למתקפה: “תלוי קונטקסט, ב**** שלי!”.

"איך? איך? עולם מטומטם!": אילנית לוי מתפוצצת בזעם מול עוקביה
צילום: אינסטגרם

והוסיפה: “תמיד ידעתי שיש אנטישמים בעולם. אבל ה-7 באוקטובר פשוט הוציא את כל החלאות החוצה. כל הרפש של המזויפים האלה, 3 נשים עאלק נאורות, פלורליסטיות, משכילות, חשובות, פשוט בושה וחרפה!”.

 

לוי סיכמה: “בושה שנשים הנמצאות בתפקיד כזה משמעותי ומשפיע באומה החשובה בעולם על הדור הבא, זהו פרצופן האמיתי והמכוער. אלו הדעות האנטישמיות, החשוכות והמסוכנות שלהן. אמן תעופו אחת אחת טיפשות! נשיאות של אוניברסיטאות – איך? איך? איך? עולם מטומטם!”.

"איך? איך? עולם מטומטם!": אילנית לוי מתפוצצת בזעם מול עוקביה
הסטורי הזועם של אילנית לוי

 

 

Subscribe
Notify of
guest
10 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
אייייכס
אייייכס
2 חודשים

אילנית – מה עם הרפש שיצא מאבי ילדייך בפותמוביל? כשהוא ניצל קטינות והעביר אותן מיד ליד – שתקת כמו דג.

רינת
רינת
2 חודשים

צודקת אבל תבקרי קודם את החברה שלך השמאלנית גלית

יעל
יעל
2 חודשים

חשבתי שהסירה את הפלולה
מה זה מוסיף לה…4