חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
"הנסיונות להכפיש לא צלחו גם הפעם": שירה מרגלית יוצאת להגנת אהרון חליוה

“הנסיונות להכפיש לא צלחו גם הפעם”: שירה מרגלית יוצאת להגנת אהרון חליוה

השמועה אומרת...

מתקפת על הפתע ב-7 באוקטובר הובילה לשורה של האשמות כלפי בכירים ואנשי ציבור לרבות ביקורות קשה שהופנתה לראש אמ”ן, האלוף אהרון חליוה. בתו זוגו לשעבר החליטה לצאת להגנתו והביעה לא מעט ביקורת נגדית.

שתפו

גרושתו ואם ילדיו של חליוה, אשת העסקים שירה מרגלית, החליטה לצאת להגנתו באופן נחרץ למדי ברשתות החברתיות. וזאת בשל שרשרת של ביקורות שחטף מאז הפצת סרטון ארכאי בכיכובו של חליוה.

 

בסרטון מתוך סדרה על בה”ד מלפני 15 שנים, נראה האלוף וראש אמ”ן כאשר הוא עונה בתקיפות לשאלה של הצוער בניה שראל ז’ל שנהרג שנים לאחר מכן במבצע צוק איתן. מרגלית החליטה להתייצב להגנת האקס ופתחה בפוסט את הדברים הבאים:

"הנסיונות להכפיש את חליוה לא צלחו גם הפעם": שירה מרגלית יוצאת להגנת האקס
צילום: אינסטגרם

“לכל הנשמות הטובות שעובדות כ’כ קשה להעלות מן האוב קטעים ביוגרפים על א.חליוה (אב ילדיי), איזה יופי שמצאתם קטע מסדרה על בה’ד 1 מלפני 15 שנה שבו חליוה שהיה המפקד עונה בתקיפות לשאלה של הצוער בניה שראל ז’ל שנהרגל שנים אחר-כך”.

 

“אני זוכרת את הקטע הזה וחליוה שכנראה התרגז בצדק שבסוף הקורס צוערים קיטרו על שיבוצים שלא נראו להם. כיוון שאני מכירה את הקשר המיוחד וארוך השנים שיש לחליוה עם משפחות שכולות, מצאתי את הקטע הזה מתוך ספרה של יפעת ארליך על חייו של בניה שיראל ז’ל, ‘שמיים שאין להם חוף'”.

"הנסיונות להכפיש את חליוה לא צלחו גם הפעם": שירה מרגלית יוצאת להגנת האקס
צילום: אינסטגרם

בהמשך טענה: “לא רק שחליוה שמר איתם על קשר, אלא הסצינה (שנחתכה בגסות ע’י מכונת הזדון) מופיעה בספר וזוכה לצחוקים ולאהבה של המשפחה למפקד. מצרפת לכם את העמוד הרלוונטי, ועכשיו במקום להתנצל, תרכשו את הספר לזיכרו של בניה שיראל הי’ד”.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Shira Margalit (@shira1margalit)

Subscribe
Notify of
guest
7 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
תמרה
תמרה
2 חודשים

היא יכולה לבוא להגנתו עד מחר אבל המחדל הנורא והטבח הנוראי רשום על שמו ובאחריותו ולדעתי זאת חוצפה מצידה בכלל להגיב בכלל על סיטואציה צבאית שלא קשורה אליה היא היתה אשתו היא יכולה להביע דעה אולי על כישוריו כבעל אולי כנראה שגם זה לא היה מוצלח כל כך הרי החולף שירה את חצופה להביע דעה שיש כל כך הרבה נרצחים

לירון
לירון
2 חודשים

את מסנגרת על בעלך לשעבר שלא עמד במשימתו וגרם
לאסון גדול מאוד וכמעט לקץ המדינה.תהיי עכשיו בשקט
ומוטב שלא תכתבי כלום. יש כל כך הרבה קורבנות וחטופים ומענין שגם אביך שותק כשאינו שותק בדרך כלל ויש לו לבטח מה לכתוב על הגורמים למלחמה הארורה והנוראית הזו ולמה קרתה.

ישראלית
ישראלית
2 חודשים

אחרי הלחימה יחקרו טוב טוב מי אחראי למחדל הזה!! אף אחד לא יחמוק מעונש!! ולא משנה מי מדבר בעדו!!