חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
גיא איתן נגד גל גברעם: "האקס שלך יצא עם גל, התגרש מצונאמי"

גיא איתן נגד גל גברעם: “האקס שלך יצא עם גל, התגרש מצונאמי”

השמועה אומרת...

יוצא “האח הגדול” שבתקופה האחרונה הפך את שגרת היום שלו ברשתות החברתיות בחיפוש אחר “קורבנות” מפורסמים שאליהן הוא שולח שלל הודעות ססגוניות נתפס הפעם על גל גברעם וזו הסיבה.

שתפו

מאז פרוץ המלחמה, יוצא הריאלטי גיא איתן עלה עם גאג קבוע שאותו משתף את עוקביו ברשת האינסטגרם. איתן מאתר את מספרי הטלפון של מפורסמים כאלו או אחרים אשר בד”כ יצאו באמירות פחות פופולריות או באמירות כנגד ישראל ושוטף אותם בהודעות משעשעות ועוקצניות.

 

הפעם הגיעה תורה של כוכבת “האח הגדול” גל גברעם שבראיון שלה שלשום ל”mako” השוותה את האקס הטרי שלה שממנה נפרדה לפני כשבועיים, בן ברק לשניצל שלא צלח וכאשר נשאלה אם יש סיכוי לקאמבק הוסיפה: “הוא לא היה אפוי בפעם הראשונה, הוא לא יהיה אפוי בפעם השנייה. לא מחזירה לאש”.

גיא איתן נגד גל גברעם: "אני במקום המראיינת דוחף לך את המיקרופון במצח"
גל גברעם ובן ברק. צילום: אינסטגרם

גיא איתן שכמובן איתר את מספרה של גברעם, שטף אותה בשלל הודעות עוקצניות: “גל זה גיא, מה המצב? אני זוכר אותך מטום אביב ומתום חיימוב. מעניין עוד כמה תומים עברו בנהר.. לא משנה זה נושא אחר”.

 

לאחר מכן המשיך: “את יודעת למה אני פונה אלייך? בגלל הראיון המזעזע הזה שהיה לך במאקו. אני במקום המראיינת דוחף לך את המיקרופון למצח. אני פונה בשם כל הגברים בישראל, אנחנו מתחננים, תפסיקו ללכלך עלינו”.

גיא איתן נגד גל גברעם: "אני במקום המראיינת דוחף לך את המיקרופון במצח"
גיא איתן במטר ההודעות הקוליות שהשאיר לגברעם. צילום: אינסטגרם

ואז יצא בעקיצה: “יש משפט שאומר: ‘אתה יודע עם מי אתה מתחתן, אתה לא יודע ממי אתה מתגרש’. האקס שלך יצא עם גל, התגרש עם צונאמי”.

 

איתן המשיך: “בקיצור אחותי, אני רבע שעה שלמה שמעתי אותך נותנת מטפורה על שניצל ובסוף הבאת חזה עוף לא אפוי. מה קשור חזה לא אפוי. אני לא יודע לבשל ואני יודע ששניצל מטוגן. בקיצור, את רעילה, אני אוהב את זה. אני לא הולך לטנף עלייך”.

גיא איתן נגד גל גברעם: "אני במקום המראיינת דוחף לך את המיקרופון במצח"
גל גברעם ובן ברק. צילום: אינסטגרם

לאחר מכן הוסיף: “אגב שכחתי. ראיתי בהיילייטס שלך שיש לך חתול. אלה שיש להן חתול הכי מסוכנות. כנראה הוא(האקס) עשה לך אנפולו כי את חושבת ששניצל אופים וכי יש לך חתולים”. וסיכם בעוד עקיצונת: “שלחתי לך את המספר שלך לנלי, יש לה מכון להסרת קעקועים כי נראה לי שקצת הגזמת.”

Subscribe
Notify of
guest
18 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
המצליפה
המצליפה
2 חודשים

למה הוא לא במילואים?!!! מאז שיצא מהבית כל מה שהוא עושה זה להטריל אחרים בשביל להישאר רלוונטי. חמוד, לך לטפל בעצמך – ראינו כמה אתה שרוט בבית האח הגדול. היית ונשארת טרול עלוב. כמה פאטתי אפשר להיות כדי לרכב על פרסום של אחרים? הארוסה שלך נמלטה ממך… בבית מזכוכית לא זורקים אבנים…

נערך לאחרונה 2 חודשים על ידי המצליפה
ירדנה
ירדנה
2 חודשים

מי אתה בכלל מציקים לה בתקשורת בדרך כלל לא מתראיינת זה נדיר ולכן ענתה בעוקצנות אתה לי יודע מה קרה ולכן אל תתערב גל בדרך כלל לא עוקצנית ומכבדת פשוט נמאס לה שמנדנדים

שלי
שלי
2 חודשים

דביל הגיא הזה