חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
אדל בספלוב העלתה פוסט עם בנה וחטפה: "מקווה שלא תגדלי ילד גזעני"

אדל בספלוב העלתה פוסט עם בנה וחטפה: “מקווה שלא תגדלי ילד גזעני”

השמועה אומרת...

אושיית הרשת ששיתפה את מאות אלפי עוקביה בתמונה סופר מתוקה עם בנה ליב יעקב נשטפה באהבת מעריציה, אך נראה שקומץ גולשים שלא שכחו את פרשת ההקלטה מקבוצת גן הילדים החליטו לעקוץ.

שתפו

שמה כוכבת הריאלטי והרשת, אדל בספלוב התנוסס בכל מדור ועמוד רכילות לאחרונה. וזאת לאחר שהודלפה הקלטה שלה מקבוצת הוואטסאפ של האמהות שבה היא אומרת כי היא לא רוצה שבגן ילדיה יהיו ילדים ערבים.

 

אחרי שספגה לא מעט אש ברשתות החברתיות, לרבות ממספר כוכבות וכוכבים ערבים ישראלים שיצאו על דבריה. אדל החליטה להקדיש בפרופיל שלה שני פוסטים לילדיה שיה וליב יעקב – ומבין מאות התגובות המפרגנות, היו כאלה שניצלו את המצב לדוש באותו הנושא.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Adel abed bespalov (@adelbespalov)

בתמונה שהעלתה אדל לצד ילדה בן השנה וחצי, ליב יעקב. השניים נראו מחויכים ושמחים לצד ברכה מצד האם: “מתנה שלי, ליב יעקב עבד, תודה לשם!”. וכמובן שהגולשים לא נותרו אדישים לחמידות השיא של הבונבון.

 

ומנגד היו מספר תגובות שהחליטו לצאת ולתקוף את אדל על דבריה בהקלטה. “מקווה שלא תגדלי ילד גזעני” כתב אחד הגולשים שזכה למתקפת נגד מצד מעריצתה של אדל: “מה קשור ילד גזעני????? מה הבעיה שלך לפרגן??????”.

אדל בספלוב העלתה פוסט עם בנה וחטפה: "מקווה שלא תגדלי ילד גזעני"
מתוך הסטורי של אדל בספלוב באינסטגרם

גם בתה הבכורה של בספלוב זכתה ללא מעט תהילה בפוסט שעלה קודם לכן ובה תועדה בוולוג איפור ממש כמו זה שאמה נוהגת לעשות. רק שהפעם התגובות הריעו לכוכבת הנולדת ואף דרשו כבר פרק נוסף בסדרה.

 

אחת המגיבות השיבו לרילס של שיה: “אבל זה לא האיפורים של מיי, זה איפורים יותר מהממים חחח איזו ילדה כוכבת”.  גולשת אחרת פרגנה: “היא רואה את אמא שלה עושה סרטונים בדיוק עושה אחד לאחד חחח. אלופה קטנה”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Adel abed bespalov (@adelbespalov)

Subscribe
Notify of
guest
4 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
זורי
זורי
2 חודשים

אדל ספבלוב לא כוכבת ולא כלום סתם אישה ממורמרת. שכל אין לה בכלל .לא מעניינת איזה כוכבת אפילו לא סוג ז’

אני
אני
2 חודשים

נו באמת ,הגיוני שבתקופה כזאת במיוחד ,אף אחד לא רוצה ערבי ליד ילדיו ובכלל.