חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
יוצא הריאלטי מתפוצץ על רונה לי שמעון: "מלאת שנאת חינם, תתביישי לך"

יוצא הריאלטי מתפוצץ על רונה לי שמעון: “מלאת שנאת חינם, תתביישי לך”

השמועה אומרת...

יוצא “האח הגדול” החליט לצאת בדברים קשים במיוחד כנגד השחקנית רונה לי שמעון, ששיתפה את עוקביה בביקורת חריפה כלפי ראש הממשלה בלילה החולף.

שתפו

מדורי הרכילות והרשתות החברתיות הוצפו היום בידיעה על דבריה הקשים של הרקדנית והשחקנית, רונה לי שמעון כנגד ראש ממשלת ישראל, בנימין נתניהו. בין הדברים שפתחה על ביבי: “בן אדם עם מוסר מופקר! איש מפחיד ומסוכן! לאן הבאת אותנו ה’ ישמור!?”.

 

עוד הוסיפה שמעון: “אנחנו רואים את הנסיונות העלובים שלך להקטין, למזער, להשוות, לסובב, להאשים. אנחנו לא נסלח ולא נשכח! גם את הנסיונות שלך להפריד בינינו שוב! זה לא יעבוד לך! כולם רואים לך. גם אם יש אנשים שפופי ומה שמגנים עליך כי הם מפחדים על התחת שלהם. לא נשכח ולא נסלח”.

יוצא הריאלטי מתפוצץ על רונה לי שמעון: "מלאת שנאת חינם, תתביישי לך"
רונה לי שמעון. צילום: אינסטגרם

יוצא “האח הגדול” דודו כהן מעפולה החליט להשיב לשמעון בתגובה חריפה משלו על דבריה ושיתף בסטורי: “י’חתיכת מדומיינת, י’מפלגת, ‘מלאת שנאת חינם, תתביישי לך. בזמן מלחמה, בזמן שיש חטופים בעזה, את מלאה בשנאת חינם, ובלפלג ת’עם שלנו. זה מה שבראש שלך, השנאה לביבי, האובססיה הזו חאלס”.

 

והוסיף: “במקום שבתור דמות ציבורית תאחדי ותפרגני לזה שמנהל ת’מלחמה הקשה הזו, משפחות אבלות, ואת עושה הפוך. בגלל דמויות ציבוריות כמוך המדינה שלנו נראית ככה”.

יוצא הריאלטי מתפוצץ על רונה לי שמעון: "מלאת שנאת חינם, תתביישי לך"
דודו כהן מעפולה. צילום: אינסטגרם

כהן סיכם: “תתעסקי בריקודי בלט שלך, בזה את מעולה. עם ישראל חי וקיים”.והוסיף מסר לבן זוגה של שמעון: “וסליחה סטטיק, אני אוהב אותך אבל זה כר מוגזם. גם בזמן מלחמה רק לא ביבי”.

יוצא הריאלטי מתפוצץ על רונה לי שמעון: "מלאת שנאת חינם, תתביישי לך"
סטורי התגובה של דודו כהן לדבריה של רונה לי שמעון.

Subscribe
Notify of
guest
49 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
מירית
מירית
2 חודשים

מי שהביא אותנו למצב הזו זה בדיוק אתם אנשי השמאל אלאק הנאורים שלא נאה להם שיהודי אמור להניח תפילין ולהתפלל במדינה היחידה שיש לו בעולם.
ואלא שיצאו להפגין שנאה ורוע על כלום ושום דבר מלבד שנאה לביבי מידי שבוע כדי להראות לאוייב כמה אנחנו מפולגים וחלשים . רק את אלא תאשימי.
ותתביישו לכם.

מי את???
מי את???
2 חודשים

צודק! לשמחתי התגובות נגד ההסתה שלה מראות שהעם שלנו לא מוכן לקבל שנאה ופילוג יותר. הראה לגברת שנאה” השמש זורחת לי מהתחת” את מיקומה.

תמר
תמר
2 חודשים

מאסנו באנשים קטנים כמוך מפיצי השנאה ומניפי דגלי פלסטין בקפלן את דוחה ורעה ויש אלוהים בשמים שישלם לך. לא פלא שאת ברירת מחדל של הגמד שאותך יאלה עופי להו מהמסך בעל מקום שאת תופיעי אנחנו נחרים די לשנאת החינם מקווה שביבי יתבע את האמאמא שלך ימכוערת חיצונית ופנימית איכס אישה בושה