חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
אביבית בר זוהר מתפוצצת: "ימח שמו וזכרו! עד מתי רשעים יעלוזו"

אביבית בר זוהר מתפוצצת: “ימח שמו וזכרו! עד מתי רשעים יעלוזו”

צילום: אור גפן

השמועה אומרת...

כוכבת הריאלטי ואושיית הרשת עלתה בסטורי זועם במיוחד מול עוקביה ברשת האינסטגרם, וזאת בעקבות הפרסומים שחשפו כי מחבל חמאס קיבל טיפול בבית חולים ישראלי.

שתפו

אביבית בר זוהר שחזרה רק לאחרונה להיות רווקה באופן רשמי מאז הפרידה האחרונה מקווין צרפתי. נוטה לשתף את דעותיה בנוגע לחזית הלוחמה הישראלית מול החמאס ואף טענה בעבר: “אני רוצה לראות את עזה עם נהרות של דם.. בוויז? אין עזה יותר”.

 

גם היום היא החליטה לשתף את עוקביה בסטורי זועם במיוחד, וזאת בעקבות הפרסומים האחרונים שחשפו כי מחבל חמאס שנפצע בקרב אמש לפנות ערב ברצועת עזה, פונה לקבלת טיפול בבית חולים ישראלי.

אביבית בר זוהר מתפוצצת: "ימח שמו וזכרו! עד מתי רשעים יעלוזו"
מתוך הסטורי של אביבית בר זוהר

אביבית זעמה: “מחבל חמאס יקבל טיפול בבית חולים בפתח תקוה! עד מתי רשעים יעלוזו..” והוסיפה בוידאו מול עוקביה: “לא לא לא לא… טובי בנינו, מלח הארץ, נשמות טהורות שלנו נהרגים מדי יום בקרב במדינה הזאת”.

 

“ועכשיו אני בדיוק רואה התראה של ערוץ 13 ‘מחבל שנפצע בקרבות בעזה מפונה לבית חולים בפתח תקוה’. ימח שמו וזכרו! אני לא מבינה איזה רופא ואיזה אחות נותנים טיפול למחבל חמאס שרצח לנו חיילים!”.

אביבית בר זוהר מתפוצצת: "ימח שמו וזכרו! עד מתי רשעים יעלוזו"

אביבית סיכמה: “באיזה עולם מתוקן או לא מתוקן, אנחנו צריכים לטפל במחבלים? באיזה עולם? לא זכור לי שהם חטפו לנו חיילים ולקחו חיילים והרגו אותה, וטיפלו בהם”.

 

“הם רמסו אותם, הם דרכו להם על הראש. הם הרסו כל חלקה טובה בחייל, הם גמרו אותם. ואנחנו מטפלים בהם בבית חולים בפתח תקווה. אנחנו בחיים לא נלמד, זה פשוט בחיים לא יקרה”.

Subscribe
Notify of
guest
6 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
רונית
רונית
2 חודשים

צודקת לשרוף אותו חי

תמי
תמי
2 חודשים

אביבית את צודקת. זה מקומם ומרגיז. אני לא מבינה למה רק פצעו את הנבלה. היו צריכים לרסס אותו. רק במדינה הזויה כמו שלנו מטפלים באויב שנפצע. הם לא ריחמו עלינו בטבח שביצעו בילדים בתינוקות הצעירים במבוגרים. טבחו בהם בלא רחמים. צריך לשטח את עזה כולל האזרחים. נגמר המוסר ונגמרו הרחמים

זורי
זורי
2 חודשים

את אביבית בר זוהר וניקול ריידמן תשתקו כבר אתן לא רמטכליות יש מי שידאג לזה. לא צריך לשמוע אותך. תתעסקי במה שאת עושה לא כול דבר את מעניינת . מי את אני מסכימה . אבל יש אנשים חטופים עוד שסובלים וצריך להחזיר אותם זה הרבה יותר חשוב שלא יגיעו בארונות עם בכלל. נראה שיהיו 136 אנשים רון ערד. מספיק