חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
פיינליסט "האח הגדול" שנלחם עבור ההסברה הישראלית גם מעבר לים, היה בהתרגשות שיא לקראת גיוסו לצה"ל שהיה אמור להתרחש היום, אך אז הגיעה הבשורה המאכזבת.

הדבר המבאס שקרה לכוכב האח הגדול: “אני יודע שאני לא אוותר על החלום הזה”

צילום: @moshe466 באינסטגרם

השמועה אומרת...

פיינליסט “האח הגדול” שנלחם עבור ההסברה הישראלית גם מעבר לים, היה בהתרגשות שיא לקראת גיוסו לצה”ל שהיה אמור להתרחש היום, אך אז הגיעה הבשורה המאכזבת.

שתפו

כוכב הריאלטי, יענקי גולדהבר חיכה בדריכות להגשמת חלומו הגדול ביותר. גיוסו לצה”ל שהיה אמור לקרות ממש היום(ראשון). רק שאז קיבל הוא קיבל דחייה מבאסת, ומסתבר שזאת לא הפעם הראשונה.

 

יענקי החליט לשתף אמש את קהל עוקביו ברשת האינסטגרם בחדשות בנוגע לגיוסו לצה”ל והאכזבה שנקשה בדלת: “מחר בבוקר היה אמור להיות יום הגיוס שלי. כולי בהתרגשות שיא, ואז באה הדחייה”.

הדבר המבאס שקרה לכוכב האח הגדול: "אני יודע שאני לא אוותר על החלום הזה"
צילום: @yossi_hers באינסטגרם

עוד הוסיף יענקי: “פעם אחת ועוד פעם ועוד פעם. אני יודע שאני לא אוותר על החלום הזה, ואני כבר רואה את עצמי במדים, משרת את המדינה שאני כל כך אוהב, ואני יודע שזה יקרה ממש בקרוב”.

 

“כרגע התאריך הוא או בסוף החודש הזה או לקראת אמצע החודש הבא. אבל בל נשכח את כל החיילים שהדבר היחיד שהם אומרים לעצמם כל יום וכל לילה זה שהם רוצים לראות את אמא שלהם לרגע, ואת החטופים שסובלים כבר מעל שבעים יום”.

פיינליסט "האח הגדול" שנלחם עבור ההסברה הישראלית גם מעבר לים, היה בהתרגשות שיא לקראת גיוסו לצה"ל שהיה אמור להתרחש היום, אך אז הגיעה הבשורה המאכזבת.
צילום: @inonshovali_photographer באינסטגרם

יענקי סיים את העדכון לעוקביו בנימה אופטימית: “נתפלל לזכותם ושיחזרו לשלום כמה שיותר מהר, שבוע טוב”. כזכור, יענקי שיתף את עוקביו בסוף חודש אוקטובר בתאריך הגיוס שלו ה-17.12.23. האם הוא יתגייס בסוף החודש הנוכחי או באמצע החודש הבא? אנחנו כמובן נעדכן.

הדבר המבאס שקרה לכוכב "האח הגדול" יענקי גולדהבר
הדבר המבאס שקרה לכוכב “האח הגדול” יענקי גולדהבר. צילום: אינסטגרם

Subscribe
Notify of
guest
8 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
גלית
גלית
2 חודשים

יענקי יא מקסיםםםםם!!!! הכל לטובה עוד תתגייס בגדול ותצליח

גיא
גיא
2 חודשים

ואחרי זה אומרים למה החרדים לא מתגייסים
גם כשהם כבר מגיעים אז דוחים אותם

קארין
קארין
2 חודשים

בהצלחה ליענקי הנסיך !!!!