חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
לרגל 4 שנים לפטירת אמו: טל מורד במסר עוצמתי "לא מתעכל לי עדיין"

לרגל 4 שנים לפטירת אמו: טל מורד במסר עוצמתי “לא מתעכל לי עדיין”

השמועה אומרת...

יוצא “הישרדות” שאיבד את אמו לפני כארבע שנים כשעוד היה בשירות סדיר. החליט לשתף פוסט עוצמתי במיוחד בזמן שהוא נלחם על המדינה במשך 50 הימים האחרונים.

שתפו

טל מורד שנמצא בחזית הלחימה ברצועת עזה עוד מימיה הראשונים, חיכה לא מעט לצד חבריו כדי להיות חלק מהכניסה הקרקעית. ועכשיו, לאחר 50 ימים בשירות מילואים לוחם לצד מליאת 4 שנים לפטירת אמו ממחלת הסרטן, והוא החליט לשתף את אשר על ליבו.

 

מורד שיתף את עוקביו ברשת האינסטגרם: “50 יום בתמרון בעזה, 4 שנים לאמא. אמנם זה לא סיכום כי בזמן שאני כותב לכם אני בדרך חזרה לצוות שלי במקום בו אנחנו נלחמים ומתקיימים כבר 50 יום”.

לרגל 4 שנים לפטירת אמו: טל מורד במסר עוצמתי
לרגל 4 שנים לפטירת אמו: טל מורד במסר עוצמתי

“אני לא יכול לתאר את התחושות במילים כי זה לא מתעכל לי עדיין..התקופה האחרונה בשבילי היא מכלול של המון מחשבות וחוסר וודאות. לצד זה חשוב לי לציין את גודל השליחות ושאני עושה את הנדרש ממני בלב שלם וברצון עז”.

 

“בין אם זה כלול בכך שצריך לשים את החיים שלי בצד ולעשות את זה לאורך זמן ארוך ככל שאדרש. אני קם כל בוקר לרולטה של רגשות..איבדתי חברים, אחים שלי לנשק נפצעים והאחריות שמצופה מאיתנו דוחפת אותנו לשיא לאורך כל הזמן. הרבה מהמחשבות שלי עסוקות במשפחה שלי”.

לרגל 4 שנים לפטירת אמו: טל מורד במסר עוצמתי "לא מתעכל לי עדיין"

“הרבה בני משפחה שלי נלחמים איתי במקביל ואחי טום שנמצא מההתחלה בתמרון ונלחם כמו גיבור. והיום שציינו 4 שנים לאמא וראיתי את המשפחה שלי אחרי כמעט חודשיים שלא נפגשנו, קיבלתי חיוכים וחיזוקים ממנה”.

 

“זה רק גורם לי להבין כמה זה מחזק אותי וכמה אני חזק ואם יידרש ממני להיות בעזה גם שנתיים אני אעשה את זה מאשר שאחיינו יהיו עם פני הרוע עוד דקה נוספת. אני אוהב אתכם, תישארו חזקים. מקווה עבורנו לימים מחוזקים יותר והתחלות חדשות”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tal Morad טל מורד (@talmorad1)

כזכור, טל מורד היה רק בן 16 כשאמו אובחנה במחלת הסרטן. לאחר מספר שנים, מצבה התדרדר עד שלבסוף היא הלכה לעולמה. הדבר קרה אז כשטל היה בשירות סדיר בצה”ל. טל שיתף אז את חבריו לשבט בתוכנית “הישרדות”:

 

“אימא הייתה לביאה והצליחה לתת לי כוחות להישאר בחיים. היא אמרה לנו, ‘אתם לא תבכו עליי’. אחרי השבעה לא היו לי כוחות נפשיים, לא ידעתי איפה אני קובר את עצמי ולא רציתי לצאת מהבית. הרגשתי שהחיים שלי נהרסו”.

Subscribe
Notify of
guest
3 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
מיכל
מיכל
2 חודשים

חזק ואמץ , טל. עצוב לקרוא.
יהי רצון שתשובו לשלום לבתיכם בריאים ושלמים. אתה ואחיך וכל חיילי צה”ל

חיים
חיים
2 חודשים

טל נשמה יהיא זיכרה ברוך טל נשמה למה לא תנסה להשלים עים קאי אתם זוג יפה וניפלה שיהיה לך בהצלחה

מרים
מרים
2 חודשים

עוד הרבה חיילים נלחמים