חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
"בבקשה תסבירו לי מה זה": דניאל גרינברג חושפת את המועקה הקשה

“בבקשה תסבירו לי מה זה”: דניאל גרינברג חושפת את המועקה הקשה

השמועה אומרת...

אושיית הרשת ויוצאת הריאלטי החליטה לפרוק בפני עוקביה את תחושת המועקה הלא מוסברת שתוקפת אותה בימים אלה, וגם חושפת בשורה מרעישה במיוחד בנוגע לקריירה שלה.

שתפו

אשת העסקים וגרושתו המפורסמת של אייל גולן, דניאל גרינברג משתפת באופן דיי תדיר את העוקבות שלה ברשת האינסטגרם מהנעשה בחייה. ולמרות שרשמה הצלחה מסחררת ביממה האחרונה בפן העסקי – נראה שמשהו לא מסתדר אצלה לאחרונה ברמה האנרגטית.

 

גרינברג שיתפה עוקביה: “חוץ מהמלחמה והבשורות הרעות שזה דבר אחד, כאילו משהו באוויר מרגיש כבד.. אולי רק אצלי.. פעם בכי, פעם צחוק.. יש משהו באנרגיות באוויר ממש מורגש”.

"בבקשה תסבירו לי מה זה": דניאל גרינברג חושפת את המועקה הקשה
דניאל גרינברג חושפת את המועקה בסדרת הסטוריז

ולאחר מכן נימקה את ההרגשה הלא פשוטה: “גם אתן מרגישות כאילו יש באוויר משהו מוזר אנרגטית? משהו מוריד אנרגטית? בבקשה תסבירו לי מה זה, בבקשה! כאילו אני כאילו עם כל הטירוף של המלחמה והבשורות הרעות שזה מעציב, ואנחנו מנסים רגע להמשיך לעבוד ולהתקיים”.

 

“אבל יש ראמה.. ראמה כזאת. ראמה, רבינה, איך שלא תקראו לזה, אוף! אין לי כח בשבועיים האחרונים לעשות כלום. מצד אחד אני חייבת, מצד שני בא לי רק לישון.. אוי”.

"בבקשה תסבירו לי מה זה": דניאל גרינברג חושפת את המועקה הקשה
אייל גולן ודניאל גרינברג. צילום: אינסטגרם

והוסיפה דרישה לעוקבותיה: “עכשיו אני צריכה אתכן יפות שלי, עכשיו אני צריכה את החיזוקים שלכן. בבקשה תפגיזו אותי בחיזוקים”. לאחר מכן שיתפה גרינברג בצעד הבא שלה בעולם העסקי:

 

“בתחילת ינואר אני הולכת לפתוח חנות פופ-אפ של מיאל. אני הולכת להתחיל בקניון איילון, זה מרגש אותי ברמות. האמת שאני רק בימים האחרונים ככה הרמתי את עצמי ואמרתי יאללה כאילו זה הזמן, הייתי צריכה לעשות את זה כבר בנובמבר ולא יצא”.

 

וסיכמה: “אמאל’ה זה מרגש אותי ברמות, אני פשוט רוצה לבוא לזה בשיא האנרגיה, אבל אני מרגישה שזה צריך להיבנות או שהמלחמה הזאת צריכה להסתיים כבר בשביל שזה יהיה שיא האנרגיה”.

"בבקשה תסבירו לי מה זה": דניאל גרינברג חושפת את המועקה הקשה

Subscribe
Notify of
guest
12 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
שירי
שירי
2 חודשים

יא סתומה מנותקת משוועת לצומי. “יש משהו באנרגיות באוויר ממש מורגש”. אנחנו במלחמה! אנשים נחטפו, נרצחו, נאנסו, נפלו בקרב, נפצעו, עסקים מתמוטטים, ילדים ומבוגרים חיים בחרדות. ואת בשלך לא מבינה. ” יש משהו באנרגיות באוויר ממש מורגש” באמת? לא שמנו לב. הזויה.

נערך לאחרונה 2 חודשים על ידי שירי
נורית
נורית
2 חודשים

מסכנה כל הזמן מחפשת כותרות שכל של ציפור וכסף של אייל כל כך דוחה האישה הזו

אתי
אתי
2 חודשים

למה אין פירגון בנות למה לכיתוב שטויות בנאדם פורק את נפשו תנו מילה טובה תנו דוגמא להיות אדם אחר אדם טוב יותר עובדה כולכם בסוף הסיפור קוראות את הכתבה כי כנראה דניאל מענינת אתכם בסוף של דבר להגיד מילה רעה יש כאלה שלא אומרות ומשחקות אותה שהכול מושלם וזה פשוט לא אז כול הכבוד על האמת שהיא משתפת.