חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
יוצאת האח הגדול חושפת איום ברצח שקיבלה: "הלוואי שהכדור יכנס לך לפה"

יוצאת האח הגדול חושפת איום ברצח שקיבלה: “הלוואי שהכדור יכנס לך לפה”

השמועה אומרת...

כוכבת העונה השלישית של “האח הגדול” הייתה מעורבת במקרה מחריד במיוחד שהסתיים באיום ברצח כלפיה, וזאת לאחר שהעירה לאדם לקשור את כלבו בקניון הומה אדם.

שתפו

מנחת הטלוויזיה וכוכבת הריאלטי לשעבר, דנה רון, שיתפה את עוקביה ברשת האינסטגרם במקרה מזעזע שחוותה היום(שישי) במהלך בילוי בקניון. רון שהחליטה להעיר לאדם לקשור את כלבו המשוטט בקניון, זכתה לניבולי פה ואף לאיום מפורש על חייה.

 

על פי התיעודים שהעלתה רון לרשת החברתית. בזמן ששהתה באיזור ישיבה בקניון, היא החליטה לבקש בנימוס ממספר אנשים שישבו בקרבתה שיקשרו את שני כלבי האסקי המשוחררים שעמם הגיעו לקניון. לאחר ויכוח של מספר דקות בעניין הם השיבו לה במילים אחרות שתקפוץ להם.

יוצאת האח הגדול חושפת איום ברצח שקיבלה: "הלוואי שהכדור יכנס לך לפה"
דנה רון, צילום מסך: אינסטגרם

לאחר שהמצב הסלים בין השניים, אחד משלושת האנשים שישבו עם הכלבים המשוחררים זרק לדנה: “מי שבהמה זה לא אני, זו את. כנראה שאת מחפשת את זה. קשה לך למצוא תשומת לב בדרך אחרת, מה שנקרא סמרטוט בדעיכה”.

 

אותו אדם המשיך והקניט את רון: “היית סמרטוט קודם, ועכשיו את סמרטוט בדעיכה”. ולאחר מכן שיגר איום: “הוא(הבן שלו) לוחם דובדבן בעזה עכשיו, 80 יום, אז הלוואי שהכדור שהיה מיועד לו יכנס לך פה, הבנת?”.

יוצאת האח הגדול חושפת איום ברצח שקיבלה: "הלוואי שהכדור יכנס לך לפה"
מתוך הקטע שהעלתה דנה רון לאינסטגרם ובו חטפה איומים לטענתה.

רון פתחה מול קהל עוקביה: “שפל אנושי חדש. תעירו לאדם לקשור את הכלבים על פי חוק- ותקבלו איום ברצח. ‘הישראלי היפה’ חוזר ובגדול! מיותר לציין שהגנתי על כלב קטן שפחד שאינו שלי, ואף אחד בקניון לא התערב. חשב שהוא מפחיד אותי, שאני בעצם מולו לבד והם שלושה, עם עלבונות ואיום ברצח. מצא לו”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dana Ron (@danaron7)

בין המגיבות שהחליטו להתייחס לסרטון האימים ששיתפה דנה רון הייתה אביבית בר זוהר שכתבה בזעם לאור הדברים: “מזל שלא ירדתי לקפה דנל’ה. הייתי גורמת לו לצאת מהמתחם, איש קטן ומסכן”.

Subscribe
Notify of
guest
3 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
אנוכי
אנוכי
1 חודשים

מבחינה חוקית ימוסרית ,הכלב אמור להיות קשור.
חוץ מזה שמדובר במנוול חסר מצפון

יעל
יעל
1 חודשים

דנה רון…. מיד מפרסמת כדי לקבל אהדה. היא לא כוכבת ולא נעליים.

לא צריך לצלם
לא צריך לצלם
1 חודשים

איזה כלבים מתוקים וואי תחבקי אותם ממש מתוקים ואם הקטן מפחד שהבעלים שלו יתערב הכל בסדר זו תקופה כזו שכל העם בדיכאון ובלחץ אפשר להבין