חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
חגית נרקיס בדרך להגיש תלונה במשטרה נגד כוכב "האח הגדול"?

חגית נרקיס בדרך להגיש תלונה במשטרה נגד כוכב “האח הגדול”?

השמועה אומרת...

גיא איתן החליט שהוא שם בראש רשימת ה”מטרות” שלו את חגית נרקיס, האישה שיצאה אמש על לוחם גולני בסרטון שהתפרץ ברשת. וכאשר החיל להציף את פרטיה ברשתות החברתיות, זכה לאיום מפורש מצדה.

שתפו

יוצא העונה האחרונה של “האח הגדול” שבשבועות המלחמה האחרונים מחפש “קורבנות” ואישיים שפחות התחבר לדרך שלהם, כדי להציק להם ולתת להם שטיפה טובה ברשתות החברתיות. החליט הפעם ליפול על מישהי שהצליחה להרתיח אמש רבים מהגולשים.

 

בסרטון שהופץ אמש ברשתות החברתיות ועמוד “דניאל עמרם ללא צנזורה”, נחשפה אישה אשר יצאה למתקפה כנגד לוחם גולני אותו פגשה ברחוב וטענה בפניו כי “ההורים שלך נכשלו בחינוך” וגם “להרוג, להרוג, להרוג, זה מה שאתם רוצים לעשות? כמה לא מעורבים הרגתם. רצחתם את החטופים”.

 

איתן שלא נותר אדיש למקרה והחל לחפש את מספר הטלפון של נרקיס דרך עוקביו ומכריו, רק שזה לא ממש נגמר שם. לצד המספר שלה, הוא גם מצא את כתובת ביתה והחל לשגר לה “מתנות” וגם שיתף את הפרטים לעוקביו.

חגית נרקיס בדרך להגיש תלונה במשטרה נגד כוכב "האח הגדול"?
גיא איתן ותעודת ההוקרה שהכין לחגית. צילום: אינסטגרם

איתן שיתף את עוקביו בהלצה: “איך אני רואה שאני הולך להיות עצור עד תום ההליכים, למה הבת אלף הזאת… אם אני נעצר אתם איתי עד המוות תזהרו. חגית אני אומר לך את האמת, אני הולך למרר לך את החיים או שתתרמי לגולני 18,000 ש’ח וזהו נגמור עניין”.

 

באחד מצילומי המסך ששיתף איתן הוא קיבל מסר מאיים בתגובה ממנה: “מבינה שאתה מפרסם פרטים אודותי. מדובר בעבירה פלילית. במידה ולא תסיר את פרטיי האישיים שהם גם פרטים אישיים של שלושת ילדיי, תוגש בבוקר תלונה במשטרה”.

חגית נרקיס בדרך להגיש תלונה במשטרה נגד כוכב "האח הגדול"?
ההודעה ששיגרה חגית לגיא איתן באינסטגרם על פי צילום המסך שהעלה ברשת.

איתן לא התרגש במידה רבה והשיב לה בהודעה קולית: “כחלק מהמאמצים שלי לשגע אותך השבוע, שמתי את הכתובת של הבית והמספר טלפון שלך בוול שלי. שלחתי לך חבילה של נייר טואלט כי את חרא של בן אדם, ושלחתי לך אקונומיקה בשביל לשטוף את הפהה מסריח שלך”.

חגית נרקיס בדרך להגיש תלונה במשטרה נגד כוכב "האח הגדול"?
הנחמנים בדרך לביתה של חגית עם השיר של מני ממטרה כמתנה מגיא איתן. צילום מסך: אינסטגרם

Subscribe
Notify of
guest
50 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
ליז
ליז
2 חודשים

כל הכבוד לך גיא 👏👏👏זה מה שמגיע לחלאה הזו

משה שפט
משה שפט
2 חודשים

אישה חלאה טינופת תרשום טלפון כתובת של מיץ הזבל מי הילדים שלה ????

אנוכי
אנוכי
2 חודשים

אלוףףף!אשה חלאה