חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
פאני בוזגלו יוצאת לצד אדל בספלוב: "דיי עם היפי נפש האלה, תקראו לזה גזענות"

פאני בוזגלו יוצאת לצד אדל בספלוב: “דיי עם היפי נפש האלה, תקראו לזה גזענות”

השמועה אומרת...

כוכבת “הבוזוגלוס” ויוצאת “הישרדות”, יצאה במסר חריג לעוקביה במסגרת פינת שאלות ותשובות. במהלכה החליטה לעמוד לצד דעותיה מעוררות הפרובוקציה של חברתה לתעשייה, אדל בספלוב בעניין אי שילוב ילד ערבי בגן ילדיה.

שתפו

פאני בוזגלו(בר מוחא) החליטה שהיא משיבה לאחת הסוגיות הבוערות ביותר בתקופה האחרונה. וזאת בעקבות חשיפת ההקלטה של אדל בספלוב בקבוצת הורי גן ילדיה, שבה ביקשה להוציא ממנו את הילדים הערבים.

 

פאני נשאלה ע”י עוקביה “מה את אומרת על מה שאדל בספלוב אמרה לגבי ילד ערבי בגן? את גם גזענית?” בוזגלו השיבה באופן נחרץ ולא הכחישה כלל שהיא בדעה זהה לזו של בספלוב, ואף נתנה לה גיבוי מלא:

פאני בוזגלו יוצאת לצד אדל בספלוב:"דיי עם היפי נפש האלה, תקראו לזה גזענות"
מתוך הסטורי של פאני בוזגלו

“די כבר עם ההתייפייפות הזאת ועם היפי נפש האלה… כמו שאנחנו לא רושמים את הילדים שלנו בבתי ספר ערבים או בגנים ערבים שזאת רוב האוכלוסיה שם, אני לא אכניס את הילד שלי לתוך כפר ללמוד מאיזושהי אידיאולוגיה או לא יודעת מה”.

 

והוסיפה: “כנ’ל הפוך, אני לא רואה בזה צורך בשום צורה. והיום במיוחד החשש הוא הרבה יותר גדול עם כל מה שקרה במדינה, עם ערבים ישראלים שיש אומנם קומץ, אבל שלגמרי תומכי טרור, וראינו ביניהם אם זה שחקנים בטלוויזיה, יושבים לנו אנשים בכנסת שזה עוד יותר גרוע ונמצאים בתוכנו”.

פאני בוזגלו יוצאת לצד אדל בספלוב:"דיי עם היפי נפש האלה, תקראו לזה גזענות"
מתוך הסטורי של פאני בוזגלו

בוזגלו סיכמה ולא הכחישה:“מי צריך את זה? לא רוצה שגם הילד שלי ילמד. ואם אתם רוצים לקרוא לילד בשמו ‘גזענות’ אז תקראו לזה ‘גזענות. אני מחזקת לגמרי את כל מה שהיא אמרה, לגמרי!”.

Subscribe
Notify of
guest
7 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
על האמת
על האמת
2 חודשים

כל הצאחלות יצאו מהחורים שלהן – תאספו את כולן יחד לא תקבלו 12 שנות לימוד.

שובי
שובי
2 חודשים

וואלה צודקת

כנרת
כנרת
2 חודשים

עוד אחת שמחנכת את הילד שלה לשנאת חינם !